5 דברים בביטוח משכנתא שלא ידעתם

כאשר ברצוננו לרכוש את בית חלומותינו, ברבות המקרים יקום הצורך בהלוואת משכנתא. כידוע וכמוכר, הלוואה על סכום גדול אשר בצירוף עם ההון העצמי שברשותנו, מאפשרת לנו לבצע את רכישת הדירה הבאה שלנו. אולם, רבים אינם יודעים כי עם קבלת משכנתה, הלווה חייב ברכישת ביטוח משכנתה, על מנת להגן על המלווה, הבנק, תחילה, וכן עבור הגנה על הלווה בעצמו. זאת נועד על מנת להעניק לבנק בטוחות להחזרת המימון שניתן. כלומר, ביטחון במקרה שבו החזרי המשכנתה לא יעמדו בתוקפם עקב נסיבות כמו נזק למבנה, פטירה של אחד מבני/ בנות הזוג בתא המשפחתי וכדומה. ואילו, עבור הלווה, מקנה ביטוח המשכנתא שקט וביטחון יומיומי, במגורים בביתו, שכן ישנו מאחוריו גב במקרה שבו אין ביכולתו לשלם את ההחזר.

ואולם, גם ואף דווקא ברכישת פרמיה לביטוח משכנתא ישנו מכלול שדברים שיש וצריך לדעת, על מנת לבצע זאת בצורה הטובה ביותר עבורכם. במאמר זה נציג חמישה מהם.

 

צלילה אל המים העמוקים של ביטוחי המשכנתאות

ראשית, דעו כי דווקא לקיחת משכנתא מן הבנק תהיה יקרה יותר. וכמובן, כל נתון אשר יכול להוזיל עבורך את העלות הכרוכה בכך- מבורך. למעשה, דע כי באפשרותך להזיל משמעותית את עלות ביטוח המשכנתא בפנייה לגופים הנכונים והמתמחים בכך. כך, ניתן לתפוס שתי ציפורים במכה אחת: מקבלים את המחיר הטוב והמשתלם ביותר, ומקבלים את חוות הדעת המקצועית ביותר לצד השירות האמין והאישי ביותר.

שנית, דע כי ברכישת ביטוח משכנתא דרך הבנק, יחולו עליך כלווה מגבלות רבות, לעומת הסדרת ביטוח חיים למשכנתא דרך חברות הביטוח המתמחות בכך. והרי, בסופו של דבר, גם ביטוח המשכנתא המוסדר דרך הבנק מסופק על ידי חברת ביטוח מאן דהיא. אולם, בהסדרת ביטוח חיים למשכנתא דרך חברת הביטוח הלקוח עומד מול חברת הביטוח בלבד. כך, יש באפשרותו קבלת פריוולגיות מסוימות, בהן למשל אי תחולת מגבלות מסוימות כמו אלו החלות על מבוטח שהסדיר הפוליסה דרך הבנק.

לצורך הדוגמה, אחת המגבלות בהסדרת פוליסה זו דרך הבנק היא אי אפשרות להעברה לצד ג', כחלק מכיסויי ביטוח המבנה. למשל, במקרה של התלקחות גז בביתכם שזרעה הרס גם בבית שכן. כאשר ישנה אפשרות לביטוח צד ג', המבוטח מכוסה במקרים שכאלו.

נקודה שלישית וחשובה היא מהות ביטוח המשכנתא. שכן, זה האחרון מורכב משני רכיבים עיקריים. הראשון שבהם הוא ביטוח חיים למשכנתא והשני ביטוח מבנה. לרוב, הפרמיה תכסה כיסוי בסיסי, ולכן, חשוב מאד לבדוק מול הגורם המבטח מה בדיוק כלול בפרמיה, וכן לבדוק עלות מול תועלת, לבצע השוואת ביטוח וסקר שוק ולהחליט החלטה מושכלת. הגורם מולו תתנהלו ילווה אתכם לכל אורך התהליך.

 

נקודות אחרונות וחשובות בהסדרת ביטוח משכנתא מצוין

רביעי ולפני אחרון, בהסדרת ביטוח משכנתא, ברוב המקרים אין הפרמיה מכסה את תכולת הדירה. ביטוח המשכנתא כאמור מכסה נזקי הדירה בלבד, ועל מנת להסדיר את ביטוח תכולת הדירה גם כן, יש לרכוש פרמיית ביטוח נפרדת.

חמישית ולסיכום, דעו, כי את ביטוח המשכנתא שלכם אינכם חייבים לבצע דרך הבנק. למעשה, כדאי ואף משתלם במיוחד לבצע את רכישת הפרמיה מול חברה מקצועית ומנוסה. חברת טראסטי המתמחה תספק לכם את כלל המידע באופן שקוף, אישי יותר ואף המחיר לחלוטין משתלם יותר.

 

 

קידום אתרים

הכל על קידום אורגני SEO

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להגביר את הנראות המקוונת שלהם ולמשוך יותר לקוחות. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג זאת היא באמצעות קידום אורגני בגוגל. קידום אורגני הוא תהליך של אופטימיזציה של תוכן האתר כדי לשפר את הדירוג במנועי החיפוש ויצירת תנועה ולידים ללא פרסום בתשלום. במאמר זה נחקור את היתרונות של קידום אורגני בגוגל, לרבות היתרונות שלו לטווח ארוך, עלות-תועלת והאתגרים הנלווים אליו.

סריגה עם חוטי טריקו

הסתיו הגיע והוא צובע את הנוף בגוונים עזים של כתום וצהוב עם ירוק וכשהעלים מתחילים לנשור על האדמה והרוח הקרירה ממלאת את האוויר, הידיים שלנו מתחילות לחפש את המסרגות. זו העונה שבה אנו מוצאים נחמה ביצירת שטיחים, סלסלות, תיקים ושפע של פריטים ייחודיים, הן כמתנות מחממות לב והן כתוספת נעימה לבתים שלנו.

אופנה

אימוץ אופנה טבעונית: ביגוד והנעלה ברי קיימא לצרכנים בעלי חמלה

תעשיית האופנה עוברת שינוי משמעותי לעבר פרקטיקות אתיות ובנות קיימא יותר, והיבט אחד של תנועה זו הוא עלייתם של ביגוד והנעלה טבעוניים. אופנה טבעונית מציעה אלטרנטיבה חמלה וידידותית לסביבה למוצרים מסורתיים שמקורם בבעלי חיים, מבלי להתפשר על סגנון או איכות. במאמר זה נחקור את החשיבות של ביגוד והנעלה טבעוניים, נדגיש את היתרונות וההשפעה שלהם, תוך הצגת "סהרה", מותג חלוץ בתעשיית האופנה הטבעונית.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תביעות סיעוד – איך עושים את זה נכון?

תביעת סיעוד היא כלי חשוב ביותר למימוש הזכויות שלנו. במידה ואנחנו או הקרובים אלינו נתקלים בקושי תפקודי ובצורך לקבל טיפולים רפואיים מתמשכים, תביעת סיעוד היא

תמציות טבעיות

עולם הקוסמטיקה התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך שתוכלו למצוא מוצרים חדשים רבים על המדף. מוצרי הקוסמטיקה הבסיסיים השתדרגו והפכו להיות מוצרים רב גוניים. כל אחד

אילו בעלי מקצוע משתמשים בפרופיל U?

הוא מוצר מהפכני בתחום התעשייה ועד כמה שהוא פשוט – ככה הוא יעיל ומשמעותי. כיום פרופיל U נחשב לאחד המוצרים המבוקשים בתעשייה, מהו, עבור מה