3  יתרונות של סיגריה אלקטרונית

מתלבטים האם כדאי לכם לעבור לסיגריה אלקטרונית? רוצים לדעת מה הם היתרונות של עישון הסיגריה האלקטרונית, על פני עישון סיגריות רגילות? בכל מקרה, הגעתם למקום הנכון, שכן בדיוק בשאלות אלו נדון במאמר הנוכחי.

 

היתרונות של סיגריה אלקטרונית על פני סיגריה רגילה

  1. האלקטרונית הרבה יותר בריאה מסיגריה רגילה, והיא מאפשרת לכם לעשן מבלי להזיק לבריאותכם

סיגריה אלקטרונית מאפשרת לכם עדיין להרגיש כאילו שאתם מעשנים את הסיגריה שלכם באופן רגיל, כאשר בעצם אינכם מעשנים ושואפים את החומרים הנוראיים שיש בסיגריה אמיתית, ואינכם מכניסים חומרים אלו לריאות ומזיקים לבריאותכם. זה ממש גורם לכם להרגיש שאתם מעשנים סיגריה כרגיל, ולהמשיך "ליהנות מהרגל העישון שלכם", כאשר למעשה אתם לא מעשנים סיגריה רגילה, אלא אלקטרונית, שהיא הרבה פחות מזיקה לבריאות, וכאשר יש סיגריות אלקטרוניות שנחשבות ללא מזיקות כלל.

  1. הסיגריה האלקטרונית יכולה לעזור לכם להיגמל מעישון לגמרי

הסיגריה האלקטרונית יכולה לעזור לכם להיגמל מעישון הסיגריות לגמרי, והיא יעילה מאוד בתהליך גמילה מעישון טבק. וזאת שכן סיגריה אלקטרונית יש מעט מאוד ניקוטין, ולרוב אין בסיגריה האלקטרונית ניקוטין בכלל. וכך כאשר אתם לאט לאט עוברים לסיגריה אלקטרונית, ומצמצמים את כמות הסיגריות הרגילות שאתם מעשנים, אתם למעשה משכיחים את הרגל עישון הניקוטין, והגוף שלכם נהיה פחות ופחות זקוק לעישון טבק ולצריכת הניקוטין. מה שמאפשר לכם להיגמל מהסיגריות אחת ולתמיד, כל עוד יש לכם מספיק כוח רצון להתמיד בהפסקת עישון הסיגריות הרגילות. אז אם אתם מעשנים שנים רבות וחולמים להפסיק לעשן, כדי לא להזיק לבריאות שלכם, הגיע הזמן שתנסו לעבור לגמרי לעישון סיגריות אלקטרוניות בלבד, או שלפחות תתחילו לשלב אותן ביום-יום שלכם, כדי לצמצם בסיגריות הרגילות, ולהטיב עם בריאותכם.

  1. הסיגריה האלקטרונית זולה יותר ומאפשרת לכם לחסוך משמעותית בהוצאות

אם פעם קופסת סיגריות הייתה עולה כ-5 עד 10 שקלים, כיום המחירים של הסיגריות והטבק עולים באופן מתמיד, ומגיעים למחירים שקשה להאמין שאנו משלמים עליהם. ואם אתם מעשנים הרבה סיגריות, באופן קבוע, ולמשך שנים רבות – זה יכול לעלות לכם מאות אלפי שקלים ואפילו מעל מיליון שקל, במהלך כל חייכם. אין ספק שמדובר במחירים והוצאות שקשה להעלות על הדעת, וברור שאין ספק שמדובר בהוצאה גבוהה למדי, שמי ששולט בה זה ההתמכרות שלנו לניקוטין. אז אם החלטתם שהגיע הזמן לנסות לחסוך בהוצאות שלכם על עישון סיגריות, אתם חייבים לקנות סיגריה אלקטרונית, שעלותה החד פעמית מסתכמת בכמה מאות שקלים בודדים, והנוזל הנדרש למילויה עולה לרוב כמה עשרות שקלים בלבד, ומספיק לכמה שבועות או חודשים.

החלטתם שאתם רוצים לקנות סיגריה אלקטרונית? אם כן אז אתם חייבים לבקר בחנות האונליין או בחנות הפיזית של Vape Club, שהיא החנות המובילה והמומלצת ביותר בארץ לרכישת סיגריות אלקטרונית ואביזרים נלווים.

 

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות