רפואה אלטרנטיבית ב-2021

במשך שנים רבות, שלצד רפואה אשר מכונה "מערבית", "קונבנציונאלית", פועלת גם רפואה אחרת, אלטרנטיבית. אך אם בעבר היא חסה בצילה של הרפואה המערבית, הרגילה, ולא פעם התייחסו אל המטפלים והטיפולים האלטרנטיביים בזלזול רב, הרי שבשנים האחרונות ההתייחסות היא שונה לגמרי.

במהלך השנים האחרונות, לא רק שהרפואה האלטרנטיבית הפכה להיות מאוד פופולארית, מאוד שכיחה ומקובלת, אלא שהרבה מאוד רופאים אשר משתייכים לרפואה "הקונבנציונאלית" מטפלים גם בדרכים אלטרנטיביות או מעודדים מטופלים לפנות לטיפולים כאלו. זה נכון גם לגבי בתי חולים, קופות חולים, מרכזים רפואיים ומקומות אחרים, שמשלבים את שני העולמות גם יחד.

כשמדברים על רפואה אלטרנטיבית בשנת 2021, אי אפשר להתחמק מהשילוב החדש של שמן קנאביס בתוך קטלוג הטיפולים האלטרנטיביים. בשנים האחרונות ישראל, בדומה למדינות אחרות בעולם, התירו את השימוש בקנאביס ובשמן קנאביס, בתור חומר רפואי עבור אנשים שנדרשים לכך מסיבות שונות. בין היתר, בשביל להתמודד עם כאבים וטיפולים ממושכים.

לפני שנציג מדריך לשימוש בשמן קנאביס, חשוב לומר, השימוש בקנאביס רפואי ובכל מה שקשור לחומר, ניתן רק אחרי אישור של רופא, הוא ניתן במקרים בהם אין ברירה, שכן חומרים אחרים לא יכולים להשפיע או יכולים להשפיע ועלולים לגרום נזק משמעותי יותר, למשל, התמכרויות ותופעות לוואי שונות. לכן גם השימוש מותר לאנשים שמתמודדים עם תחושות כאב קשות. שכן, לכאורה האופציה החלופית היא שימוש במשככי כאבים, דבר שיכול להיות מאוד בעייתי מבחינתם.

שימוש בשמן קאנביס מותר כיום לאנשים בטווח גילאים רחב מאוד, בדרך כלל הרופאים מתירים את השימוש למי שמתמודד עם מוגבלויות פיזיות, אנשים עם כרוניות וכאמור אנשים שמתמודדים עםל כאבים שונים. בכל אחד מהמקרים אגב, יכולים המשתמשים לבחור האם הם מעדיפים להשתמש בשמן קנאביס או בחומר עצמו בצורת עישון או אידוי. אנשים שיעדיפו להשתמש בשמן, אם כאלה שמעדיפים לא לעשן או לאדות, מכל סיבה שהיא.

מה צריך לדעת שמן קנאביס?

השמן הוא למעשה, תפרחת הצמח מהול בשמן צמחי טבעי, על פי רוב מדובר בשמן זית. תהליך ההפקה נעשה באופן מבוקר, כך שיהיה ניתן למצות באופן אופטימאלי את החומר ואת המרכיבים בו אשר יכולים לתרום מבחינה רפואית.

ניתן למצוא סוגים שונים של שמנים, אלו נבדלים אחד מהשני ברמת החומר וכן באופן ההפקה. ישנן צורות של הפקה, ואלו יכולות להשפיע הן על האיכות והן על יכולת הספיגה של החומר. בעיקרון, שימוש בשמן משפיע לאט יותר מאשר עישון או אידוי, אך הספיגה היא הרבה יותר ממושכת, כלומר, אפשר להרגיש את הסגולות הרפואיות, במשך ארבע עד שש שעות. כאשר שיא הספיגה מתחיל כבר אחרי חצי שעה של שימוש.

ניתן להשתמש בשמן בצורות שונות, בין אם זה בטפטוף החומר לפה ובין אם זה באמצעות טפטוף לכפית, אותה מניחים לאחר מכן מתחת ללשון בשביל ליהנות מספיגה אופטימאלית.

 

 

קידום אתרים

הכל על קידום אורגני SEO

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להגביר את הנראות המקוונת שלהם ולמשוך יותר לקוחות. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג זאת היא באמצעות קידום אורגני בגוגל. קידום אורגני הוא תהליך של אופטימיזציה של תוכן האתר כדי לשפר את הדירוג במנועי החיפוש ויצירת תנועה ולידים ללא פרסום בתשלום. במאמר זה נחקור את היתרונות של קידום אורגני בגוגל, לרבות היתרונות שלו לטווח ארוך, עלות-תועלת והאתגרים הנלווים אליו.

סריגה עם חוטי טריקו

הסתיו הגיע והוא צובע את הנוף בגוונים עזים של כתום וצהוב עם ירוק וכשהעלים מתחילים לנשור על האדמה והרוח הקרירה ממלאת את האוויר, הידיים שלנו מתחילות לחפש את המסרגות. זו העונה שבה אנו מוצאים נחמה ביצירת שטיחים, סלסלות, תיקים ושפע של פריטים ייחודיים, הן כמתנות מחממות לב והן כתוספת נעימה לבתים שלנו.

אופנה

אימוץ אופנה טבעונית: ביגוד והנעלה ברי קיימא לצרכנים בעלי חמלה

תעשיית האופנה עוברת שינוי משמעותי לעבר פרקטיקות אתיות ובנות קיימא יותר, והיבט אחד של תנועה זו הוא עלייתם של ביגוד והנעלה טבעוניים. אופנה טבעונית מציעה אלטרנטיבה חמלה וידידותית לסביבה למוצרים מסורתיים שמקורם בבעלי חיים, מבלי להתפשר על סגנון או איכות. במאמר זה נחקור את החשיבות של ביגוד והנעלה טבעוניים, נדגיש את היתרונות וההשפעה שלהם, תוך הצגת "סהרה", מותג חלוץ בתעשיית האופנה הטבעונית.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תביעות סיעוד – איך עושים את זה נכון?

תביעת סיעוד היא כלי חשוב ביותר למימוש הזכויות שלנו. במידה ואנחנו או הקרובים אלינו נתקלים בקושי תפקודי ובצורך לקבל טיפולים רפואיים מתמשכים, תביעת סיעוד היא

תמציות טבעיות

עולם הקוסמטיקה התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך שתוכלו למצוא מוצרים חדשים רבים על המדף. מוצרי הקוסמטיקה הבסיסיים השתדרגו והפכו להיות מוצרים רב גוניים. כל אחד

אילו בעלי מקצוע משתמשים בפרופיל U?

הוא מוצר מהפכני בתחום התעשייה ועד כמה שהוא פשוט – ככה הוא יעיל ומשמעותי. כיום פרופיל U נחשב לאחד המוצרים המבוקשים בתעשייה, מהו, עבור מה