פוליש לרצפה

רצפת הבית שלכם היא אחד מפריטי העיצוב החשובים ביותר שיש בו, ולא משנה אם השקעתם בבית מעוצב או לא. שטח הפנים הענק של הרצפה הופך אותה לבעלת נוכחות והשפעה דרמטית על האווירה בכל פינה ופינה בבית, כך שכל שינוי, שיפור או שדרוג של הרצפה, יכול לשנות מאוד את האווירה בבית. בתוך כל האפשרויות שמתחילות בטאטוא ושטיפת הרצפה ומסתיימות בהחלפת ריצוף, פוליש לרצפה היא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לייצר שינוי של ממש ולהותיר את הרצפה מבריקה ובוהקת, ממש כמו בבית המלון היוקרתי בו ביקרתם בנופש האחרון. מהם סוגי הפוליש הקיימים? במה שונים סוגי הפוליש זה מזה? כמה יעלה לכם להזמין כל סוג של פוליש? לכמה זמן יחזיק הפוליש וכל כמה זמן יש לחדש אותו? האם אכן מתקבל ברק בוהק ויוקרתי? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות, המקצוענים של פוליש המבריק, המציעה את כל שירותי הפוליש בסטנדרטים גבוהים ומחירים תחרותיים.

נקיון ופוליש

שלושה סוגים של פוליש לרצפה

את המונח פוליש וקס אתם בטח מכירים מעולם הרכב, וזה המונח שמתאר את האופן בו חדר הפוליש אל חיינו, בתחילה בעיקר דרך עולם הרכב. עם המעבר לעולם הריצוף, התפתחו עוד שני סוגים של פוליש לרצפה, בנוסף לפוליש וקס ואלו הם שלושת סוגי הפוליש שאותם תוכלו להזמין היום לרצפת הבית שלכם:

פוליש קריסטל – זהו למעשה הפוליש העמוק, הטוב והיסודי ביותר, המבוסס על הטמעת חומרים כימיים אל תוך שכבת האבן של אריחי הריצוף, כלומר הטמעת הברק אל תוך האריח. פוליש קריסטל מבוצע באמצעות חומרים כימיים ייעודיים, המוטמעים אל תוך האריחים באמצעות מכונת פוליש סיבובית ובמסגרת תהליך יסודי ואיטי. בתום התהליך הרצפה הופכת להיות למעשה מבריקה, ולא בזכות שכבה חיצונית הנמרחת עליה, אלא בזכות חומרי ברק שהוטמעו פנימה אל תוך הריצוף.

פוליש וקס – פוליש וקס הישן והטוב מבוסס על יישום של שכבת וקס, חומר דמוי שעווה מבריקה, על גבי אריחי הריצוף. יישום הווקס מבוצע גם הוא באמצעות מכונת פוליש סיבובית עד לקבלת שכבה אחידה של ברק על גבי הרצפה. ככלל, פוליש וקס מהווה פתרון פוליש מצוין כאשר מדובר בריצוף ישן שחומרי הקריסטל עלולים לשחוק אותו, או כאשר התקציב הוא מצומצם יותר. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שמדובר בפוליש חיצוני שיכול להישחק במהירות בהתאם לנפח התנועה על הרצפה.

פוליש סילר – פוליש סילר דומה בעיקרו לקונספט של פוליש וקס, אלא שבמסגרתו מיושם חומר מבריק הקרוי סילר, שבנוסף לשכבת הברק, מספק לרצפה גם שכבה חזקה של איטום.

מהו הפוליש המתאים לכם?

ובכן, בין שלושת סוגי הפוליש הללו, פוליש קריסטל הוא ללא ספק האיכותי והיסודי ביותר, אלא שהוא גם היקר ביותר. פוליש קריסטל גם אינו מתאים לרצפות מיושנות שעבורן יכולים להפוך החומרים הכימיים בהם נעשה שימוש בפוליש קריסטל למכת מוות. על כן, אם יש לכם את התקציב הנדרש ואם הרצפה שלכם במצב טוב, פוליש קריסטל הוא הפוליש שאותו אתם רוצים לעשות. אם התקציב שלכם קצת יותר מצומצם, פוליש וקס יכול בהחלט לעשות את העבודה וכך גם פוליש סילר, וזאת בהנחה שברור לכם שמדובר בשכבת פוליש חיצונית, על כל המשתמע מכך. כמו כן, כשאתם מזמינים פוליש לרצפה, חשוב לבדוק האם הרצפה עברה כבר פוליש בעבר. במידה ובעבר עשיתם פוליש וקס וכעת אתם רוצים לבצע פוליש קריסטל, המחיר יהיה אף גבוה יותר, שכן לפני ביצוע הפוליש החדש, יש להסיר את כל שיירי הווקס מהרצפה, וגם זה שיקול שעליכם לקחת בחשבון, לפחות מבחינה תקציבית.

כמה זה עולה?

ואחרי שהסברנו לכם את האפשרויות העומדות בפניכם, כדאי גם להתעכב לרגע על המחיר. ובכן, תמחור פוליש לרצפה מבוצע בדרך כלל לפי מטר מרובע, או כמחיר פיקס לפי מספר החדרים בבית. כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר עבור שירות פוליש לרצפה, חשוב מאוד שההצעה תהיה סופית ומוחלטת ואת הסופיות הזאת תוכלו להשיג או באמצעות התחייבות של הספק למחיר הסופי או באמצעות תמחור לפי מ"ר. הצעה המבוססת על מספר החדרים יכולה להוות פתח לשינויים תוך כדי תנועה, כשהספק יגלה שאמנם הדירה שלכם היא רק 3 חדרים, אבל הרבה יותר גדולה מן הממוצע. על כן, תמיד בקשו התחייבות לסופיות ההצעה וכדאי תמיד לבקש גם תמחור לפי מ"ר.

אז מבחינת מחיר, המחיר של שירות פוליש לרצפה משתנה גם הוא לפי סוג הפוליש כשפוליש קריסטל יעלה לכם כ-35 שקלים למ"ר, פוליש וקס כ-30 שקלים למ"ר ומריחת סילר כ-40 שקלים למ"ר. בחיפוש מעמיק תוכלו למצוא גם מחירים נמוכים יותר ואם יש לכם המלצות מובהקות על הספק, אין שום סיבה שלא תבחרו בהצעות הזולות יותר. בפועל, על אף שהפער בין המחיר הממוצע לפוליש קריסטל ובין המחיר הממוצע לפוליש וקס הוא נמוך למדי ויכול להתבטא בפער של 500 שקלים בלבד לדירה של 100 מ"ר, בפועל ספקי שירות מתמחרים את שני סוגי הפוליש הללו עם פערים גדולים יותר, שיכולים להתבטא בפער של אלפי שקלים עבור השירות הכולל.

האם פוליש לרצפה אכן מבריק אותה?

ובכן, זוהי שאלת המפתח החשובה ביותר בהזמנת שירות פוליש לרצפה והתשובה עליה היא אינה חד משמעית. ככלל, כל פעולת פוליש שתבצעו על הרצפה שלכם תעניק לה רמה מסוימת של ברק, מעבר לברק שניכר ממנה לפני ביצוע הפוליש. יחד עם זאת, רמת הברק המתקבלת תלויה מאוד בסוג הריצוף ובמצב הרצפה. רצפה מלאת שריטות (המדובר בשריטות זעירות, שלא דווקא נראות ככאלה בעין בלתי מזוינת) אינה מתאימה לביצוע פוליש וקרוב לוודאי שכל סוג של פוליש אותו תבחרו, לא יצליח לייצר עבורכם את מידת הברק אותה אתם מדמיינים. למעשה, שריטות זעירות אלה הן החסם המשמעותי ביותר לביצוע פוליש לרצפה והדרך להתמודד איתן היא ביצוע ליטוש מקדים לפני ביצוע הפוליש. את כל החישובים והשיקולים הללו, אתם לא אמורים לעשות בעצמכם. בהתנהלות שלכם מול הספקים השונים, העלו את האפשרות של ליטוש הרצפה, שלחו תמונה של הרצפה שלכם ובקשו הצעת מחיר לכל שירות שיכול להתאים לכם וכן חוות דעת מקצועית לגבי סוג הפוליש הנדרש, אם בכלל זה אפשרי. מידת ההיענות של הספקים השונים תוכל לסייע לכם גם בהבנת הרמה המקצועית של כל אחד מהם לקראת בחירה בספק הנבחר.

כמו כן, שימו לב שלאחר ביצוע הפוליש, יהיה עליכם לשמר אותו ולחדש אותו מעת לעת. פוליש לרצפה הוא לא טיפול נצחי ויש לחדש אותו אחת לשנה במקרה של פוליש וקס, או אחת לשנתיים במקרה של פוליש קריסטל. כמו כן, יש להשתמש בחומרי ניקוי ייעודיים ובכלל זה נוזל שטיפת רצפות המכיל וקס במקרה של פוליש וקס, וחומר משמר קריסטל במקרה של פוליש קריסטל.

חברת פוליש המבריק מציעה לכם את כל הסוגים של פוליש לרצפה ומתחייבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק ולמחירים תחרותיים והוגנים. החברה בוחנת את הריצוף שלכם, נותנת לכם המלצה על סוג הפוליש המתאים ביותר ועל פי הצורך מבצעת גם ליטוש – הכל עם פירוט מחירים מראש והתחייבות לסופיות ההצעה.

קידום אתרים

הכל על קידום אורגני SEO

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להגביר את הנראות המקוונת שלהם ולמשוך יותר לקוחות. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג זאת היא באמצעות קידום אורגני בגוגל. קידום אורגני הוא תהליך של אופטימיזציה של תוכן האתר כדי לשפר את הדירוג במנועי החיפוש ויצירת תנועה ולידים ללא פרסום בתשלום. במאמר זה נחקור את היתרונות של קידום אורגני בגוגל, לרבות היתרונות שלו לטווח ארוך, עלות-תועלת והאתגרים הנלווים אליו.

סריגה עם חוטי טריקו

הסתיו הגיע והוא צובע את הנוף בגוונים עזים של כתום וצהוב עם ירוק וכשהעלים מתחילים לנשור על האדמה והרוח הקרירה ממלאת את האוויר, הידיים שלנו מתחילות לחפש את המסרגות. זו העונה שבה אנו מוצאים נחמה ביצירת שטיחים, סלסלות, תיקים ושפע של פריטים ייחודיים, הן כמתנות מחממות לב והן כתוספת נעימה לבתים שלנו.

אופנה

אימוץ אופנה טבעונית: ביגוד והנעלה ברי קיימא לצרכנים בעלי חמלה

תעשיית האופנה עוברת שינוי משמעותי לעבר פרקטיקות אתיות ובנות קיימא יותר, והיבט אחד של תנועה זו הוא עלייתם של ביגוד והנעלה טבעוניים. אופנה טבעונית מציעה אלטרנטיבה חמלה וידידותית לסביבה למוצרים מסורתיים שמקורם בבעלי חיים, מבלי להתפשר על סגנון או איכות. במאמר זה נחקור את החשיבות של ביגוד והנעלה טבעוניים, נדגיש את היתרונות וההשפעה שלהם, תוך הצגת "סהרה", מותג חלוץ בתעשיית האופנה הטבעונית.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תביעות סיעוד – איך עושים את זה נכון?

תביעת סיעוד היא כלי חשוב ביותר למימוש הזכויות שלנו. במידה ואנחנו או הקרובים אלינו נתקלים בקושי תפקודי ובצורך לקבל טיפולים רפואיים מתמשכים, תביעת סיעוד היא

תמציות טבעיות

עולם הקוסמטיקה התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך שתוכלו למצוא מוצרים חדשים רבים על המדף. מוצרי הקוסמטיקה הבסיסיים השתדרגו והפכו להיות מוצרים רב גוניים. כל אחד

אילו בעלי מקצוע משתמשים בפרופיל U?

הוא מוצר מהפכני בתחום התעשייה ועד כמה שהוא פשוט – ככה הוא יעיל ומשמעותי. כיום פרופיל U נחשב לאחד המוצרים המבוקשים בתעשייה, מהו, עבור מה