עיצוב מוצר – כמה זה חשוב בשביל למכור לכרישים

כולם רוצים היום ליצור מוצר מדליק, כזה שעוד לא נעשה בעבר ולמכור את הרעיון שלהם לכרישים שיהפכו את החלום למציאות. אם בעבר אנשים היו צריכים משאבים רבים כדי ליצור אבטיפוס של מוצר, הרי שכיום מדובר על דבר שהוא בהישג ידם של כולם. עד כמה עיצוב מוצר איכותי הינו קריטי להצלחת הרעיון וכיצד עושים זאת הצורה המקצועית והמהירה ביותר? כדאי להמשיך לקרוא. 

 

פיתוח מוצר חדש 

כל מוצר המיועד בסופו של דבר לצרכנים יזכה להצלחה במידה והעיצוב התעשייתי הראשוני שלו יהיה מוצלח. זהו הדבר הראשון שמושך את עיניו של הכריש, אותו אדם בעל קשרים, ממון ואפשרויות לסייע להפוך את המוצר למציאות חיה. כאשר אנו מדברים על עיצוב מוצר בפיתוח אנו מדברים למעשה על השלבים הראשוניים של הרעיון שקרם עור וגידים במוחו של היזם. זה יכול להיות מוצר בכל תחום, מפקק ייחודי שיש לו שימוש יעיל מכל הפקקים שהכרנו עד היום ועד רעיון מורכב של רובוט או מוצר לתחום הרפואה. 

הרבה לפני שהצרכן קונה את המוצר המבריק שלך בשוק החופשי, יש צורך להציג אותו בצורה הטובה ביותר לאותו אחד שייתן לך את ההזדמנות להוציא אותו אל האור. מכאן חשיבות הפיתוח המדויק, השימוש בחומרים המתאימים והיצירה המושלמת באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר נדרשות.  

 

רוצה ליצור אב טיפוס מורכב? 

נראה שכולם רוצים ליצור כיום אב טיפוס עבור המוצרים שנמצאים אצלם בשלבי סקיצה על הנייר או אפילו בשלבי בנייה בשיטות שונות. אם מדובר על מוצר שאמור להיכנס לתחום העסקי מומלץ לבצע לו עיצוב מוצר איכותי, הכולל תהליך של יצירת אבטיפוס מחומרים מדויקים וממש עד לרמת דגם מדויק של המוצר הסופי. כדאי לזכור שכאשר המשקיע הפוטנציאלי שלך רואה את המוצר, הוא לא צריך לראות אותו בעיני רוחו – הוא צריך לחוש אותו, להבין אותו, לראות את הפוטנציאל שלו ועל פי כל אלו הוא ישפוט האם הוא מעוניין להשקיע בו או לא. 

כדאי גם לקחת בחשבון את הצורה שבה הדברים עוברים לאותו משקיע. כל עיצוב מוצר בפיתוח שנעשה לו הליך מקצועי והוא נבנה בהתאם לכללי האיכות שנדרשים כיום בתעשייה, יזכה לכבוד מצד המשקיעים שגם יראו את רמת הרצינות שהייתה בפיתוח. לא כל עיצוב מוצר הוא מקצועי, ורבים מהפרויקטים שיכלו לקום נופלים בדיוק על נושא זה ולא לצורך. 

 

השקעה חד פעמית שממקסמת את הסיכויים לפיתוח מתקדם

כל אחד שנמצא בשלבים של עיצוב מוצר חדש רוצה שהמוצר שלו יזכה לתהודה ולאמונה שהוא רוחש עבור המוצר שלו. הרי אף אחד לא מגיע למעמד של הצגת מוצר חדש בפני כרישים בשום תחום אם הוא לא מאמין בו בכל לבו, לכן ההשקעה החד פעמית במוצר צריכה להיות ממוקסמת. כל עיצוב מוצר חייב בתשומת לב ובעבודה של מקצוענים, ואין זה משנה שלאדם כזה או אחר אין את הידע בעיצוב המוצר, מספיק שיגיע עם הרעיון וירצה לפתח אותו ולהשקיע בכך. 

לרוב לא מדובר על השקעה גדולה, בטח לא כאשר מדובר על מוצר קטן. בעידן של היום ישנן טכנולוגיות רבות בהן ניתן לעשות שימוש כדי ליצור אב טיפוסים ולזכות בתוצאות שלא היו מביישות את צמרת חברות ההייטק. בכל מקרה ההשקעה כדאית שכן היא כנראה תהיה זו שתכריע בין הצלחת המוצר לבין הישארותו על מדף התקוות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עורך דין נפגעי עבירה

עורכי דין נפגעי עבירה מתמחים בייצוג אנשים שנפלו קורבנות לפשעים. הם יכולים לעזור לך לנווט במערכת המשפט, להבין את זכויותיך ולחפש צדק על הנזק שנגרם לך.