סליקה מהנייד – מה זה ולמה זה חשוב?

תוכן עניינים

עולם הקמעונות השתנה מאוד בשנים האחרונות, כשאחד הגורמים העיקריים לכך הם שינויים טכנולוגיים שנוצרו והפכו אותו להרבה יותר נגיש ונוח, הן לבעלי העסקים והן לצרכנים. אם בעבר האינטראקציה ביניהם היתה אך ורק פנים אל פנים ובמקרים מסוימים הקשר היה דרך הטלפון, הרי שהיום צרכנים יכולים לבצע רכישות של מוצרים ושירותים, מכל מקום, בכל זמן, מבלי שהם צריכים לפגוש את בעלי העסקים.

אחד הכלים הטובים ביותר המשרתים הן את בעלי העסקים והן את הצרכנים לצורך ביצוע עסקאות, הוא מכשיר הסלולר. מאז שנכנס לעולמנו הסמארטפון ואיפשר לנו ליהנות משלל אפליקציות ופעולות שונות, אזי שגם בתי עסק ומוסדות רבים החלו להשתמש בו בשביל להציע דרכו מוצרים ושירותים, כאשר התשלום עליהם נעשה באמצעות המכשיר באופן מיידי.

שיטת התשלום היא באמצעות כרטיס אשראי על ידי סליקה מהנייד. הרעיון הוא מאוד פשוט, בעל העסק או כל גורם אחר, יכול להציע מוצרים ושירותים למכירה דרך אפליקציה או אתרים אשר יש אליהם גישה באמצעות מכשיר הסלולר, וכל מי שמעוניין יכול לשלם עליהם דרך כרטיס אשראי, באמצעות עמוד מיוחד שמופיע באפליקציה ובאתר. מתבצע תהליך סליקה וברגע שהוא מאושר, העסקה מאושרת.

איך זה עובד בפועל?

בשביל לבצע סליקה מהנייד, יש להתחבר לחברה שסולקת כרטיסי אשראי, ויחד עם זאת, יש לבנות עמוד מיוחד באפליקציה או באתר, אשר בו יוכל הצרכן לציין את פרטיו, כולל מספר כרטיס אשראי ותוקף. פרטים אלו מועברים לחברת הסליקה וכך ניתן לאשר את העסקה. ללא חיבור לחברת אשראי וללא חיבור למערכת סליקה, אי אפשר לבצע את העסקאות.

בשנים האחרונות, אנחנו רואים שיפורים טכנולוגיים שונים שהופכים את התהליך להרבה יותר בטוח. אם עד לא מזמן כל מה שהיה נדרש זה להקים עמוד מאובטח עם תקנים מסוימים, הרי שהיום בזכות ארנקים אלקטרוניים, אפשר שלא יהיה צורך לציין את פרטי כרטיס האשראי, אך מבצע הרכישה יצטרך להציג טביעת אצבע בשביל לאמת שאכן הוא בעל הכרטיס. זה מקשה על אנשים לבצע עסקאות עם כרטיסים שאינם שלהם.

למה משתלם לעשות את זה?

כל בעל עסק וכל נותן שירות אשר מבקש תשלום, צריך להתחבר למערכת סליקה מנייד אם הוא רוצה לספק שירותים ברמה גבוהה וזמינה ללקוחות שלו.

היום, אנשים גולשים דרך מכשיר הסלולר שלהם יותר מאשר דרך מחשבים ביתיים או עסקיים, הם נמצאים איתם בכל מקום, בכל זמן, ולא מעט פעמים מבצעים רכישות של מוצרים ושירותים אך ורק דרך מכשיר הסלולר. ישנם לא מעט משתמשים שעושים זאת גם ללא תכנון מוקדם, בין אם הם רואים מוצר שמעניין אותם או שירות שהם מתעניינים בו.

לכן חשוב לספק להם אפשרות לבצע את התשלום עבורם באופן מיידי דרך מכשיר הנייד, ללא עיכובים.

 

 

 

אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות
קרטונים למעבר דירה
טיפים להזמנת קרטונים למעבר אונליין

מעבר דירה יכול להיות תהליך מורכב ומלחיץ, אך הזמנת קרטונים מתאימים יכולה להקל משמעותית על המעבר. בעידן הדיגיטלי, הזמנת קרטונים לאריזה למעבר דירה אונליין הפכה לפופולרית ונוחה יותר מאי פעם. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להזמין קרטונים למעבר באופן יעיל ומוצלח דרך האינטרנט.

טכנאי מחשבים
מה לעשות כשהמחשב מתקלקל

כשהמחשב שלך פתאום מפסיק לעבוד, זו יכולה להיות חוויה מתסכלת. במקום לנסות לפתור את הבעיה בעצמך, עדיף לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי. למומחים אלו יש את הידע והניסיון לאבחן ולתקן מגוון רחב של בעיות מחשב בצורה יעילה ואפקטיבית.

בקבוקים ממותגים בצבע חום
הפכו את הבקבוקים הממותגים שלכם לנשק שיווקי

בקבוקים ממותגים הם כלי שיווקי חזק במיוחד שמאפשר לכם להציג את שם העסק שלכם, לוגו או את ההודעה שאתם מעוניינים להעביר בצורה מקצועית, אסתטית ובעלת השפעה. בקבוקי שתייה ממותגים משמשים ככלי שיווקי מעולה, שמאפשר לכם להגיע לקהל רחב ולשמור על זיכרון המותג שלכם בראשם.

מוסך
מוסך מורשה יונדאי ירושלים – מה היתרונות של מוסך מורשה על מוסך רגיל?

כשאנחנו מחפשים רופא בשביל לטפל בבעיה רפואית מסוימת שיש לנו, באופן טבעי אנו מתעניינים ברופאים המתמחים באופן ספציפי במקרה שלנו ויש להם את הידע, ניסיון והמכשור הרלוונטי בשביל לטפל בבעיה כפי שאנחנו חושבים לנכון. לא נלך לכל רופא, גם אם הוא יציג ברזומה שלו אפשרויות טיפול, באופן כללי, בבעיה שלנו.