סליקה מהנייד – מה זה ולמה זה חשוב?

עולם הקמעונות השתנה מאוד בשנים האחרונות, כשאחד הגורמים העיקריים לכך הם שינויים טכנולוגיים שנוצרו והפכו אותו להרבה יותר נגיש ונוח, הן לבעלי העסקים והן לצרכנים. אם בעבר האינטראקציה ביניהם היתה אך ורק פנים אל פנים ובמקרים מסוימים הקשר היה דרך הטלפון, הרי שהיום צרכנים יכולים לבצע רכישות של מוצרים ושירותים, מכל מקום, בכל זמן, מבלי שהם צריכים לפגוש את בעלי העסקים.

אחד הכלים הטובים ביותר המשרתים הן את בעלי העסקים והן את הצרכנים לצורך ביצוע עסקאות, הוא מכשיר הסלולר. מאז שנכנס לעולמנו הסמארטפון ואיפשר לנו ליהנות משלל אפליקציות ופעולות שונות, אזי שגם בתי עסק ומוסדות רבים החלו להשתמש בו בשביל להציע דרכו מוצרים ושירותים, כאשר התשלום עליהם נעשה באמצעות המכשיר באופן מיידי.

שיטת התשלום היא באמצעות כרטיס אשראי על ידי סליקה מהנייד. הרעיון הוא מאוד פשוט, בעל העסק או כל גורם אחר, יכול להציע מוצרים ושירותים למכירה דרך אפליקציה או אתרים אשר יש אליהם גישה באמצעות מכשיר הסלולר, וכל מי שמעוניין יכול לשלם עליהם דרך כרטיס אשראי, באמצעות עמוד מיוחד שמופיע באפליקציה ובאתר. מתבצע תהליך סליקה וברגע שהוא מאושר, העסקה מאושרת.

איך זה עובד בפועל?

בשביל לבצע סליקה מהנייד, יש להתחבר לחברה שסולקת כרטיסי אשראי, ויחד עם זאת, יש לבנות עמוד מיוחד באפליקציה או באתר, אשר בו יוכל הצרכן לציין את פרטיו, כולל מספר כרטיס אשראי ותוקף. פרטים אלו מועברים לחברת הסליקה וכך ניתן לאשר את העסקה. ללא חיבור לחברת אשראי וללא חיבור למערכת סליקה, אי אפשר לבצע את העסקאות.

בשנים האחרונות, אנחנו רואים שיפורים טכנולוגיים שונים שהופכים את התהליך להרבה יותר בטוח. אם עד לא מזמן כל מה שהיה נדרש זה להקים עמוד מאובטח עם תקנים מסוימים, הרי שהיום בזכות ארנקים אלקטרוניים, אפשר שלא יהיה צורך לציין את פרטי כרטיס האשראי, אך מבצע הרכישה יצטרך להציג טביעת אצבע בשביל לאמת שאכן הוא בעל הכרטיס. זה מקשה על אנשים לבצע עסקאות עם כרטיסים שאינם שלהם.

למה משתלם לעשות את זה?

כל בעל עסק וכל נותן שירות אשר מבקש תשלום, צריך להתחבר למערכת סליקה מנייד אם הוא רוצה לספק שירותים ברמה גבוהה וזמינה ללקוחות שלו.

היום, אנשים גולשים דרך מכשיר הסלולר שלהם יותר מאשר דרך מחשבים ביתיים או עסקיים, הם נמצאים איתם בכל מקום, בכל זמן, ולא מעט פעמים מבצעים רכישות של מוצרים ושירותים אך ורק דרך מכשיר הסלולר. ישנם לא מעט משתמשים שעושים זאת גם ללא תכנון מוקדם, בין אם הם רואים מוצר שמעניין אותם או שירות שהם מתעניינים בו.

לכן חשוב לספק להם אפשרות לבצע את התשלום עבורם באופן מיידי דרך מכשיר הנייד, ללא עיכובים.

 

 

 

קידום אתרים

הכל על קידום אורגני SEO

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להגביר את הנראות המקוונת שלהם ולמשוך יותר לקוחות. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג זאת היא באמצעות קידום אורגני בגוגל. קידום אורגני הוא תהליך של אופטימיזציה של תוכן האתר כדי לשפר את הדירוג במנועי החיפוש ויצירת תנועה ולידים ללא פרסום בתשלום. במאמר זה נחקור את היתרונות של קידום אורגני בגוגל, לרבות היתרונות שלו לטווח ארוך, עלות-תועלת והאתגרים הנלווים אליו.

סריגה עם חוטי טריקו

הסתיו הגיע והוא צובע את הנוף בגוונים עזים של כתום וצהוב עם ירוק וכשהעלים מתחילים לנשור על האדמה והרוח הקרירה ממלאת את האוויר, הידיים שלנו מתחילות לחפש את המסרגות. זו העונה שבה אנו מוצאים נחמה ביצירת שטיחים, סלסלות, תיקים ושפע של פריטים ייחודיים, הן כמתנות מחממות לב והן כתוספת נעימה לבתים שלנו.

אופנה

אימוץ אופנה טבעונית: ביגוד והנעלה ברי קיימא לצרכנים בעלי חמלה

תעשיית האופנה עוברת שינוי משמעותי לעבר פרקטיקות אתיות ובנות קיימא יותר, והיבט אחד של תנועה זו הוא עלייתם של ביגוד והנעלה טבעוניים. אופנה טבעונית מציעה אלטרנטיבה חמלה וידידותית לסביבה למוצרים מסורתיים שמקורם בבעלי חיים, מבלי להתפשר על סגנון או איכות. במאמר זה נחקור את החשיבות של ביגוד והנעלה טבעוניים, נדגיש את היתרונות וההשפעה שלהם, תוך הצגת "סהרה", מותג חלוץ בתעשיית האופנה הטבעונית.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תביעות סיעוד – איך עושים את זה נכון?

תביעת סיעוד היא כלי חשוב ביותר למימוש הזכויות שלנו. במידה ואנחנו או הקרובים אלינו נתקלים בקושי תפקודי ובצורך לקבל טיפולים רפואיים מתמשכים, תביעת סיעוד היא

תמציות טבעיות

עולם הקוסמטיקה התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך שתוכלו למצוא מוצרים חדשים רבים על המדף. מוצרי הקוסמטיקה הבסיסיים השתדרגו והפכו להיות מוצרים רב גוניים. כל אחד

אילו בעלי מקצוע משתמשים בפרופיל U?

הוא מוצר מהפכני בתחום התעשייה ועד כמה שהוא פשוט – ככה הוא יעיל ומשמעותי. כיום פרופיל U נחשב לאחד המוצרים המבוקשים בתעשייה, מהו, עבור מה