מה צריך לדעת על קידום אתר בגוגל?

תוכן עניינים

אם יש לכם אתר אינטרנט, אתם בוודאי מבינים שבכדי ליצור בו תנועת גולשים משמעותית, עליכם לקדם את האתר. מכיוון שמרבית האוכלוסייה מחפשת כיום עסקים, שירותים, מוצרים, מידע ועוד, באמצעות מנוע החיפוש גוגל, הרי שקידום בגוגל מהווה את הדבר הטוב ביותר עבור כל עסק שמעוניין להיות בפרונט של עולם העסקים ולגרום לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים לבחור דווקא באתר שלו על פני האתרים המתחרים בו. ניתן לקדם אתר בגוגל כיום באמצעות קידום ממומן או קידום אורגני, כאשר קידום ממומן הוא בעל יתרונות רבים, אך הקידום האורגני שמתבצע בצורה מקצועית מסב תוצאות הרבה יותר איכותיות, לאורך זמן.

למה דווקא קידום אורגני בגוגל?

על אף שניתן כאמור לבחור כיום בקידום ממומן, אין כמו קידום אתרים אורגני בגוגל. מדובר על קידום בעל יתרונות רבים. ישנם מקרים ספציפיים שבהם כדאי לבחור בקידום ממומן. מדובר על מקרים שבו עסק כלשהו דורש שיווק חד פעמי למוצר חדש,  אם עסק הקים אתר חדש והוא רוצה לתת בוסט ראשוני לאתר ועוד.  יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור שלרוב תוצאות ממומנות בגוגל יקבלו פחות קליקים מתוצאות אורגניות בגוגל וזאת בשל סיבה מאוד פשוטה: הגולש מחפש תוצאות אותנטיות ומבין שהתוצאות הממומנות הן לא תוצאות שהאלגוריתם של גוגל מציע לו לאחר שהוא בדק אותן ודירג אותן, אלא, הוא מציע אותן בשל העובדה ששילמו עליהן, דבר שללא ספק פוגם באובייקטיביות ובאותנטיות של התוצאה. לעומת זאת, תוצאות אורגניות שגוגל מציע לגולש הן תוצאות שניתן להבין כי גוגל מציע אותן בראש תוצאות החיפוש בשל העובדה שמדובר על תוצאות שמתאימות ביותר לשאילתת החיפוש שהגולש הקליד בגוגל.

יתרונות נוספים לקידום אורגני בגוגל

מעבר ליתרון הבסיסי ביותר הנוגע לכמות ההקלקות שמקבלות תוצאות ממומנות לעומת תוצאות אורגניות, חשוב מאוד לדעת כי לקידום אורגני יש עוד יתרונות כגון:

קידום אורגני מציע תוצאות לטווח ארוך, אך פרמטר ההשקעה איננו גובל בהשקעה כספית בגוגל אלא בהשקעה במקדם אתרים. לאחר שמשקיעים לאורך זמן בפעולות הנדרשות לצורך קידום האתר אופן אורגני ומציבים את האתר במיקום גבוה בדפי תוצאות החיפוש של גוגל, התנועה תמשיך להגיע לאתר שלכם עוד ועוד.

קידום אורגני מספק טראפיק איכותי יותר לאדם שלכם ובעלות נמוכה יותר לאורך זמן. בעוד שבקמפיינים ממומנים משלמים על הטראפיק וגם מסתכנים בכך שהטראפיק עלול להיות חסר ערך, בקידום אורגני לא משנה כמה גולשים יבחרו להיכנס לאתר שלכם, לרוב הם גם יישארו בו פרק זמן כלשהו וזאת בשל העובדה שהאתר הופיע ראשון בתוצאות החיפוש של גוגל בהתאם לחיפוש שלהם מכיוון שהאלגוריתם של גוגל זיהה כי האתר תואם את הצרכים והדרישות שלהם ועל כן, הם ישהו באתר ויחפשו את מה שהם צריכים.

קידום אורגני בגוגל מסייע לכל עסק למתג את עצמו בצורה הטובה ביותר וכן, בונה מוניטין נקי שירשים לקוחות פוטנציאלים.

ניתן לומר כי לקידום אתר באופן אורגני בגוגל יש כיום מגוון יתרונות ועל כן, כל בעל אתר שמעוניין שהאתר שלו יופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל לאחר חיפוש רלוונטי של גולש, חייב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום קידום אתרים אשר יסייעו לו לעשות את התהליך הרלוונטי בצורה הטובה ביותר ולהשיג את התוצאות הרצויות לו.

 

 

 

 

 

אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות
קרטונים למעבר דירה
טיפים להזמנת קרטונים למעבר אונליין

מעבר דירה יכול להיות תהליך מורכב ומלחיץ, אך הזמנת קרטונים מתאימים יכולה להקל משמעותית על המעבר. בעידן הדיגיטלי, הזמנת קרטונים לאריזה למעבר דירה אונליין הפכה לפופולרית ונוחה יותר מאי פעם. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להזמין קרטונים למעבר באופן יעיל ומוצלח דרך האינטרנט.

טכנאי מחשבים
מה לעשות כשהמחשב מתקלקל

כשהמחשב שלך פתאום מפסיק לעבוד, זו יכולה להיות חוויה מתסכלת. במקום לנסות לפתור את הבעיה בעצמך, עדיף לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי. למומחים אלו יש את הידע והניסיון לאבחן ולתקן מגוון רחב של בעיות מחשב בצורה יעילה ואפקטיבית.

בקבוקים ממותגים בצבע חום
הפכו את הבקבוקים הממותגים שלכם לנשק שיווקי

בקבוקים ממותגים הם כלי שיווקי חזק במיוחד שמאפשר לכם להציג את שם העסק שלכם, לוגו או את ההודעה שאתם מעוניינים להעביר בצורה מקצועית, אסתטית ובעלת השפעה. בקבוקי שתייה ממותגים משמשים ככלי שיווקי מעולה, שמאפשר לכם להגיע לקהל רחב ולשמור על זיכרון המותג שלכם בראשם.

מוסך
מוסך מורשה יונדאי ירושלים – מה היתרונות של מוסך מורשה על מוסך רגיל?

כשאנחנו מחפשים רופא בשביל לטפל בבעיה רפואית מסוימת שיש לנו, באופן טבעי אנו מתעניינים ברופאים המתמחים באופן ספציפי במקרה שלנו ויש להם את הידע, ניסיון והמכשור הרלוונטי בשביל לטפל בבעיה כפי שאנחנו חושבים לנכון. לא נלך לכל רופא, גם אם הוא יציג ברזומה שלו אפשרויות טיפול, באופן כללי, בבעיה שלנו.