למה העסק שלכם צריך מערכת חתימה ירוקה

בעולם מתקדם ומהיר בעלי עסקים מכל קשת המקצועות מבקשים לעצמם דרכים נוחות ויעילות יותר להתנהלות, כאשר הקדמה והטכנולוגיה מציעים פתרונות ישימים שכל אחד ואחת יכולים ליישם. עסקים פטורים, עסקים מורשים וחברות עושים שימוש במערכות מתקדמות לחתימה מרחוק כדי להקל על לקוחותיהם, אך גם כדי לשפר את התהליכים הפנימיים בתוך החברה. כיצד מערכת חתימה ירוקה עובדת בפועל ומדוע היא נחוצה כל כך לעסקים? כדאי להמשיך לקרוא. 

מהי חתימה ירוקה? 

עד לפני כמה שנים היינו רגילים שכל מה שקשור לעסקים מתנהל בנייר או לכל היותר במייל. לא היה תחליף לחתימה הידנית שקבעה משפטית שהתבצעה עסקה בין שני צדדים, בין אם מדובר על הזמנת עבודה, קבלה על שירות מסוים או תיחמה על הסכם שירות. כיום הכלים בעסקים השתנו, ועם התקדמות הטכנולוגיה ניתנה האפשרות לבצע חתימה ירוקה – כזו שמתבצעת באופן דיגיטלי לחלוטין והיא מאפשרת חתימות מרחוק שהן קבילות חוקית ומחייבות ממש כמו חתימה על נייר. כיום עסקים עושים יותר ויותר שימוש בתוכנות החתימה הירוקה מתוך הבנה שאלה מספקות להם יתרון על מתחריהם אך הן גם משפרות את תדמית העסק כמו גם את התהליכים הפנים ארגוניים בתוכו. 

אילו שימושים נוספים יש לאפליקציות החתימה הירוקה? 

תוכנה שמאפשרת חתימה ירוקה תאפשר למעשה את האפשרות לבצע החתמות מרחוק של לקוחות וביצוע פעולות רבות ובהן הוצאת חשבונית, הוצאת קבלות דיגיטליות קבילות, הוצאת חשבוניות מס וכל זאת על ידי דף דיגיטלי נוח למשתמש ובו לוגו החברה ובה חתימה קבועה. המערכת מאפשרת מעבר לנוחות זו גם את שמירת המסמסים כנאמנים למקור ובהם ניתן לעשות לאחר מכן שימוש נרחב בעת הגשת דוחות חודשיים ושנתיים למס הכנסה ולמע"מ. המערכת שומרת את הנתונים כך שניתן להפיק את הדוחות ביתר קלות ונוחות, וזאת ללא טעויות ותוך יצירת גרפים ותזכורות שונות שמסייעות לניהול העסק השוטף. 

מאילו יתרונות נהנים מי שעושים שימוש במערכת חתימה ירוקה? 

יש לא מעט יתרונות למעבר למערכת דיגיטלית של חתימה ירוקה וככל הנראה המשמעותי הוא החיסכון בזמן ובמקום. העידן בו חברות ועסקים שומרים לעצמם ניירת עבר מן העולם – הכול היום מאוחסן דיגיטלית בצורה נוחה עם הטמעת הנתונים על גבי תבנית מוכנה מראש. בצורה כזו העסק יכול לחסוך זמן רב, כוח אדם, מקום פיזי וכמובן שהתדמית שלו מושפעת מכך. אנשים ובמיוחד אנשים צעירים כבר חיים את העידן הדיגיטלי, הם מצפים שעסקים יספקו להם שירותים מקוונים, נוחים ויצירתיים, והם רוצים שהכול יקרה כאן ועכשיו. המערכת הדיגיטלית המהירה מאפשרת לעסקים גם למצוא בקלות את המסמכים במידה ויש בהם צורך בשלב מאוחר יותר. ניתן לעשות זאת מכל מקום ובכל זמן, ולשלוח את הטפסים בנוחות לכל צורך שעולה באופן דחוף. 

עוד יתרון משמעותי שיש למערכת הדיגיטלית היא האפשרות לספק לעסק להנפיק טפסים באופן דיגיטלי עבור העובדים עצמם, למשל טופס 116 או טופס 101 המשמשים את העובדים השונים במהלך השנה. 

איך התוכנה עובדת בפועל?

כאשר עסקים נכנסים לראשונה למערכת מקוונת של חתימה ירוקה, עליהם להזין פרטים בסיסיים, להכניס את הלוגו ואת התבנית וצבעים שיהיו למסמכים השונים שיונפקו על ידם. ניתן לבחור מתוך דוגמאות רבות של עיצובים בהתאמה אישית. מוסיפים לאחר מכן את רשימת הלקוחות ומתחילים לבצע פעולות באופן מקוון ונוח במהלך כל השנה. בעת הצורך לשם הנפקת דוחות ניתן לעשות שימוש בנתונים המדויקים אותם המערכת אוספת וליהנות מנוחות רבה גם בניהול הכלכלי של העסק.

קידום אתרים

הכל על קידום אורגני SEO

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להגביר את הנראות המקוונת שלהם ולמשוך יותר לקוחות. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג זאת היא באמצעות קידום אורגני בגוגל. קידום אורגני הוא תהליך של אופטימיזציה של תוכן האתר כדי לשפר את הדירוג במנועי החיפוש ויצירת תנועה ולידים ללא פרסום בתשלום. במאמר זה נחקור את היתרונות של קידום אורגני בגוגל, לרבות היתרונות שלו לטווח ארוך, עלות-תועלת והאתגרים הנלווים אליו.

סריגה עם חוטי טריקו

הסתיו הגיע והוא צובע את הנוף בגוונים עזים של כתום וצהוב עם ירוק וכשהעלים מתחילים לנשור על האדמה והרוח הקרירה ממלאת את האוויר, הידיים שלנו מתחילות לחפש את המסרגות. זו העונה שבה אנו מוצאים נחמה ביצירת שטיחים, סלסלות, תיקים ושפע של פריטים ייחודיים, הן כמתנות מחממות לב והן כתוספת נעימה לבתים שלנו.

אופנה

אימוץ אופנה טבעונית: ביגוד והנעלה ברי קיימא לצרכנים בעלי חמלה

תעשיית האופנה עוברת שינוי משמעותי לעבר פרקטיקות אתיות ובנות קיימא יותר, והיבט אחד של תנועה זו הוא עלייתם של ביגוד והנעלה טבעוניים. אופנה טבעונית מציעה אלטרנטיבה חמלה וידידותית לסביבה למוצרים מסורתיים שמקורם בבעלי חיים, מבלי להתפשר על סגנון או איכות. במאמר זה נחקור את החשיבות של ביגוד והנעלה טבעוניים, נדגיש את היתרונות וההשפעה שלהם, תוך הצגת "סהרה", מותג חלוץ בתעשיית האופנה הטבעונית.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תביעות סיעוד – איך עושים את זה נכון?

תביעת סיעוד היא כלי חשוב ביותר למימוש הזכויות שלנו. במידה ואנחנו או הקרובים אלינו נתקלים בקושי תפקודי ובצורך לקבל טיפולים רפואיים מתמשכים, תביעת סיעוד היא

תמציות טבעיות

עולם הקוסמטיקה התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך שתוכלו למצוא מוצרים חדשים רבים על המדף. מוצרי הקוסמטיקה הבסיסיים השתדרגו והפכו להיות מוצרים רב גוניים. כל אחד

אילו בעלי מקצוע משתמשים בפרופיל U?

הוא מוצר מהפכני בתחום התעשייה ועד כמה שהוא פשוט – ככה הוא יעיל ומשמעותי. כיום פרופיל U נחשב לאחד המוצרים המבוקשים בתעשייה, מהו, עבור מה