כללים לשימוש ברשתות החברתיות בחופשה

בזמן שאתם נהנים בחופשה וצוברים חוויות, הבית שלכם חשוף לפריצות באופן מוגבר. גנבים עלולים לשים לב שאתם לא נמצאים כבר כמה ימים או שבועות, לנצל את היעדרותכם ולגרום לכם למפח נפש גדול כאשר תחזרו.

כדי להימנע מכך, עליכם לא רק להחזיק בפוליסה תקנית ומקיפה של ביטוח דירה שתכסה אתכם מפני הסכנות השונות, אלא לנקוט במספר צעדי מניעה. כדאי לסדר את הבית כך שלא יידעו שאתם לא בתוכו (להדליק אורות, להשתמש באוטומציה עבוד הטלוויזיה וכו'), אבל אנחנו כאן כדי לדבר על נושא אחר: שימוש ברשתות החברתיות.

קבלו כמה טיפים חשובים, שישמרו עליכם בזמן שאתם מבלים בחופשה.

 

אל תפרסמו את תוכניות הנסיעה שלכם

אם תשימו את תאריכי הנסיעה, פרטי הטיסה או תוכניות החופשה שלכם באינטרנט, אתה פותחים את הדלת לעולם של צרות. כל אחד ואחת יוכלו בקלות להבין שאתם לא תהיו בבית, ולתכנן פריצה ללא הפרעה.

השביתו את שירותי המיקום בטלפון

שירותי מיקום בטלפון פועלים לרוב ברקע, אלא אם כן אתם מכבים אותם. עברו להגדרות שלכם, והשביתו את שירותי המיקום, כדי שאנשים לא יוכלו להבין היכן אתם נמצאים.

שנו את הגדרות התיוג

שנו את הגדרות המדיה החברתית, כך שפוסטים בהם אתם מתוייגים לא יופיעו אוטומטית בדף שלכם. חבריכם לטיול עשויים לתייג אתכם בתמונה, וזו עוד דרך שבה גנבים יכולים להבין שאתם לא בבית.

אל תבצעו צ'ק אין

ייתכן שתהיה לכם אפשרות "צ'ק אין" במדיה החברתית, כשאתם במיקומים מסוימים. תתנגדו לדחף לבצע אותם, כי הם למעשה מבשרים לכולם: "תסתכלו, אנחנו בעיר הזאת שאנו לא גרים בה". אין סיבה להודיע על מקום הימצאותכם באינטרנט.

קחו הפסקה מהמדיה החברתית בזמן החופשה

אם אתם מסוגלים, הכי טוב פשוט לקחת הפסקה מהרשתות החברתיות. חופשה היא זמן להירגע, לגלות מקומות חדשים ולבלות עם משפחה או חברים. אל תפספסו חוויות כי אתם עסוקים מדי עם הטלפון. שימו אותו בצד ופשוט תחיו את הרגע.

פרסמו על הטיול רק אחרי החזרה הביתה

אם אתם חייבים לפרסם תמונות או פוסטים על החופשה, חכו עד שתהיו בבית. לא רק שתגנו על עצמכם, גם תוכלו לעבור על כל התמונות ולבחור את האהובות עליכם לשיתוף.

השתמשו בכלי תזמון לפוסטים

אתם יכולים אפילו להשתמש בתוכנת תזמון, כדי ליצור פוסטים ולהגדיר אותם לפרסום במועד מאוחר יותר – לאחר החזרה. ישנן מספר פלטפורמות שמאפשרות לתזמן ולנהל את הפוסטים. כך תוכלו לכתוב כשהחוויה עדיין טרייה, ובכל זאת להיות מוגנים.

עברו על בטיחות ברשתות החברתיות עם כל המשפחה

חשוב שכל בני ובנות המשפחה יבינו כמה זה חשוב. בקשו מהמתבגרים שלכם לחכות לפרסום תמונות ופוסטים עד שתחזרו מהחופשה, ותוודאו שהם מבינים את החשיבות של אי פרסום פרטים על תוכניות הטיול המשפחתי ברשת.

קידום אתרים

הכל על קידום אורגני SEO

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להגביר את הנראות המקוונת שלהם ולמשוך יותר לקוחות. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג זאת היא באמצעות קידום אורגני בגוגל. קידום אורגני הוא תהליך של אופטימיזציה של תוכן האתר כדי לשפר את הדירוג במנועי החיפוש ויצירת תנועה ולידים ללא פרסום בתשלום. במאמר זה נחקור את היתרונות של קידום אורגני בגוגל, לרבות היתרונות שלו לטווח ארוך, עלות-תועלת והאתגרים הנלווים אליו.

סריגה עם חוטי טריקו

הסתיו הגיע והוא צובע את הנוף בגוונים עזים של כתום וצהוב עם ירוק וכשהעלים מתחילים לנשור על האדמה והרוח הקרירה ממלאת את האוויר, הידיים שלנו מתחילות לחפש את המסרגות. זו העונה שבה אנו מוצאים נחמה ביצירת שטיחים, סלסלות, תיקים ושפע של פריטים ייחודיים, הן כמתנות מחממות לב והן כתוספת נעימה לבתים שלנו.

אופנה

אימוץ אופנה טבעונית: ביגוד והנעלה ברי קיימא לצרכנים בעלי חמלה

תעשיית האופנה עוברת שינוי משמעותי לעבר פרקטיקות אתיות ובנות קיימא יותר, והיבט אחד של תנועה זו הוא עלייתם של ביגוד והנעלה טבעוניים. אופנה טבעונית מציעה אלטרנטיבה חמלה וידידותית לסביבה למוצרים מסורתיים שמקורם בבעלי חיים, מבלי להתפשר על סגנון או איכות. במאמר זה נחקור את החשיבות של ביגוד והנעלה טבעוניים, נדגיש את היתרונות וההשפעה שלהם, תוך הצגת "סהרה", מותג חלוץ בתעשיית האופנה הטבעונית.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תביעות סיעוד – איך עושים את זה נכון?

תביעת סיעוד היא כלי חשוב ביותר למימוש הזכויות שלנו. במידה ואנחנו או הקרובים אלינו נתקלים בקושי תפקודי ובצורך לקבל טיפולים רפואיים מתמשכים, תביעת סיעוד היא

תמציות טבעיות

עולם הקוסמטיקה התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך שתוכלו למצוא מוצרים חדשים רבים על המדף. מוצרי הקוסמטיקה הבסיסיים השתדרגו והפכו להיות מוצרים רב גוניים. כל אחד

אילו בעלי מקצוע משתמשים בפרופיל U?

הוא מוצר מהפכני בתחום התעשייה ועד כמה שהוא פשוט – ככה הוא יעיל ומשמעותי. כיום פרופיל U נחשב לאחד המוצרים המבוקשים בתעשייה, מהו, עבור מה