כללים לשימוש ברשתות החברתיות בחופשה

תוכן עניינים

בזמן שאתם נהנים בחופשה וצוברים חוויות, הבית שלכם חשוף לפריצות באופן מוגבר. גנבים עלולים לשים לב שאתם לא נמצאים כבר כמה ימים או שבועות, לנצל את היעדרותכם ולגרום לכם למפח נפש גדול כאשר תחזרו.

כדי להימנע מכך, עליכם לא רק להחזיק בפוליסה תקנית ומקיפה של ביטוח דירה שתכסה אתכם מפני הסכנות השונות, אלא לנקוט במספר צעדי מניעה. כדאי לסדר את הבית כך שלא יידעו שאתם לא בתוכו (להדליק אורות, להשתמש באוטומציה עבוד הטלוויזיה וכו'), אבל אנחנו כאן כדי לדבר על נושא אחר: שימוש ברשתות החברתיות.

קבלו כמה טיפים חשובים, שישמרו עליכם בזמן שאתם מבלים בחופשה.

 

אל תפרסמו את תוכניות הנסיעה שלכם

אם תשימו את תאריכי הנסיעה, פרטי הטיסה או תוכניות החופשה שלכם באינטרנט, אתה פותחים את הדלת לעולם של צרות. כל אחד ואחת יוכלו בקלות להבין שאתם לא תהיו בבית, ולתכנן פריצה ללא הפרעה.

השביתו את שירותי המיקום בטלפון

שירותי מיקום בטלפון פועלים לרוב ברקע, אלא אם כן אתם מכבים אותם. עברו להגדרות שלכם, והשביתו את שירותי המיקום, כדי שאנשים לא יוכלו להבין היכן אתם נמצאים.

שנו את הגדרות התיוג

שנו את הגדרות המדיה החברתית, כך שפוסטים בהם אתם מתוייגים לא יופיעו אוטומטית בדף שלכם. חבריכם לטיול עשויים לתייג אתכם בתמונה, וזו עוד דרך שבה גנבים יכולים להבין שאתם לא בבית.

אל תבצעו צ'ק אין

ייתכן שתהיה לכם אפשרות "צ'ק אין" במדיה החברתית, כשאתם במיקומים מסוימים. תתנגדו לדחף לבצע אותם, כי הם למעשה מבשרים לכולם: "תסתכלו, אנחנו בעיר הזאת שאנו לא גרים בה". אין סיבה להודיע על מקום הימצאותכם באינטרנט.

קחו הפסקה מהמדיה החברתית בזמן החופשה

אם אתם מסוגלים, הכי טוב פשוט לקחת הפסקה מהרשתות החברתיות. חופשה היא זמן להירגע, לגלות מקומות חדשים ולבלות עם משפחה או חברים. אל תפספסו חוויות כי אתם עסוקים מדי עם הטלפון. שימו אותו בצד ופשוט תחיו את הרגע.

פרסמו על הטיול רק אחרי החזרה הביתה

אם אתם חייבים לפרסם תמונות או פוסטים על החופשה, חכו עד שתהיו בבית. לא רק שתגנו על עצמכם, גם תוכלו לעבור על כל התמונות ולבחור את האהובות עליכם לשיתוף.

השתמשו בכלי תזמון לפוסטים

אתם יכולים אפילו להשתמש בתוכנת תזמון, כדי ליצור פוסטים ולהגדיר אותם לפרסום במועד מאוחר יותר – לאחר החזרה. ישנן מספר פלטפורמות שמאפשרות לתזמן ולנהל את הפוסטים. כך תוכלו לכתוב כשהחוויה עדיין טרייה, ובכל זאת להיות מוגנים.

עברו על בטיחות ברשתות החברתיות עם כל המשפחה

חשוב שכל בני ובנות המשפחה יבינו כמה זה חשוב. בקשו מהמתבגרים שלכם לחכות לפרסום תמונות ופוסטים עד שתחזרו מהחופשה, ותוודאו שהם מבינים את החשיבות של אי פרסום פרטים על תוכניות הטיול המשפחתי ברשת.

אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות
קרטונים למעבר דירה
טיפים להזמנת קרטונים למעבר אונליין

מעבר דירה יכול להיות תהליך מורכב ומלחיץ, אך הזמנת קרטונים מתאימים יכולה להקל משמעותית על המעבר. בעידן הדיגיטלי, הזמנת קרטונים לאריזה למעבר דירה אונליין הפכה לפופולרית ונוחה יותר מאי פעם. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להזמין קרטונים למעבר באופן יעיל ומוצלח דרך האינטרנט.

טכנאי מחשבים
מה לעשות כשהמחשב מתקלקל

כשהמחשב שלך פתאום מפסיק לעבוד, זו יכולה להיות חוויה מתסכלת. במקום לנסות לפתור את הבעיה בעצמך, עדיף לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי. למומחים אלו יש את הידע והניסיון לאבחן ולתקן מגוון רחב של בעיות מחשב בצורה יעילה ואפקטיבית.

בקבוקים ממותגים בצבע חום
הפכו את הבקבוקים הממותגים שלכם לנשק שיווקי

בקבוקים ממותגים הם כלי שיווקי חזק במיוחד שמאפשר לכם להציג את שם העסק שלכם, לוגו או את ההודעה שאתם מעוניינים להעביר בצורה מקצועית, אסתטית ובעלת השפעה. בקבוקי שתייה ממותגים משמשים ככלי שיווקי מעולה, שמאפשר לכם להגיע לקהל רחב ולשמור על זיכרון המותג שלכם בראשם.

מוסך
מוסך מורשה יונדאי ירושלים – מה היתרונות של מוסך מורשה על מוסך רגיל?

כשאנחנו מחפשים רופא בשביל לטפל בבעיה רפואית מסוימת שיש לנו, באופן טבעי אנו מתעניינים ברופאים המתמחים באופן ספציפי במקרה שלנו ויש להם את הידע, ניסיון והמכשור הרלוונטי בשביל לטפל בבעיה כפי שאנחנו חושבים לנכון. לא נלך לכל רופא, גם אם הוא יציג ברזומה שלו אפשרויות טיפול, באופן כללי, בבעיה שלנו.