התקנת בריכה פרטית בחצר הבית

תוכן עניינים

אי אפשר להישאר אדישים למזג האוויר החם ששורר בתקופת הקיץ הישראלי. בתקופת הקיץ ישראלים רבים בוחרים לבלות את זמנם הפנוי בים או בבריכה על מנת להצטנן ולהתרענן. משפחות רבות נוסעות ומוציאות כסף רב על בילוי חד פעמי שעלותו מסתכמת בכמה מאות שקלים בבריכה ציבורית או בים ועד לנופש הכל כלול שיכול לעלות גם אלפי ש"ח רבים.

מכיוון שבילוי שכזה עולה לא מעט כסף, וקיימים חסרונות רבים כגון חוסר בפרטיות, הצטופפות עם אנשים רבים וחסרונות נוספים, רבים מבעלי בתים פרטיים מעוניינים לבנות בריכה פרטית. נכון לשנת 2020 קיימות כ-60,000 בריכות שחיה לבית פרטי, מכך משתמע כי בניית בריכה פרטית הפכה להיות פופולארית ומתקן כזה בבית נהייה מבוקש.

בבואנו לבנות בריכות שחייה לבית פרטי יש לשים לב למספר דגשים, כמו התאמת הבריכה לאיזור המיועד, קבלת היתרים במידה ואתם רוצים לבנות בריכת בטון, בחירת קבלני בריכות שחייה ואנשי מקצוע שונים אשר יעזרו לכם להגיע לתוצאה הרצויה ביותר עבורכם.

ציוד הכרחי לניקיון הבריכה

תחזוקת הבריכה חשובה מאוד להמשך תפקוד ותפעול קל של הבריכה. ללא תפעול נכון ותחזוקה נכונה, יהיה קשה מאוד בין לשמור על ניקיון הבריכה ופעולתה השוטפת. דמיינו שאתם נוסעים ברכב ללא מים במגבים או שמן מנוע. כדי שבריכה תעבוד בצורה טובה ותישאר נקייה, יש צורך בציוד לבריכה ותחזוקה שוטפת.

מסננים ופילטרים חשובים מאוד לתחזוקת ניקיון הבריכה שלכם. המסננים שומרים על מי הבריכה נקיים. המסננים מזהים את החלקיקים הזרים בבריכה, כגון חול, עלים, יתושים ושיער ותפקידם לסנן אותם מהבריכה ולהשאיר את המים צלולים ונקיים. חשוב לבחור מסננים מומלצים ואיכותיים ויש להחליפם מדי פעם.

דבר נוסף שחשוב הן משאבות, שתפקידן לגרום "לסחרור" ותזוזה של המים ומונעת מהמים לעמוד במקום וכך למנוע מהמים להפוך לעכורים. בקנייה של משאבה יש לשים לב לגודלה ולהתאימה לבריכה שלכם. שימו לב כי ניתן לרכוש מסננים עם משאבות יחד. בשנים האחרונות עולה הפופולריות של שימוש ברובוטים לניקיון הבריכה. תפקידו של הרובוט לסרוק את הבריכה ולנקות ולסנן חלקיקים קטנים בבריכה.

איך אפשר לשמור על ניקיון הבריכה ללא הכלרה? כמו בבריכה הציבורית גם בבריכה הפרטית שלכם חשוב מאוד להשתמש בכלור. הכלור שומר על צלילות מי הבריכה ומחטא את המים. בשימוש בכלור יש לשים לב להוראות השימוש על מנת לא להגזים בכמות גדולה שעלולה לגרום לנזק גם לבריכה וגם לאנשים הרוחצים בה.

כמו כן, בנוסף לרשימה הנ"ל, כדאי לרכוש יריעה לכיסוי הבריכה. תפקידה של יריעה כזו היא לשמור על המים מפני חימום טבעי על ידי קרני השמש, יריעה זו מונעת מלכלוך להיכנס לבריכה וגם מונעת התאדות של מי הבריכה. בהליך בניית בריכה פרטית יש לחשוב בקפדנות על תחזוקת הבריכה ורכישת אביזרים הכרחיים, דבר שימנע מכם עוגמת נפש ושימוש נעים ונקי בבריכה.

אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות
מכשיר סיפאפ
טיפול בדום נשימה בשינה: פתרונות מתקדמים לשינה בריאה ואיכותית

דום נשימה בשינה הוא מצב רפואי שכיח המשפיע על איכות החיים של מיליוני אנשים ברחבי העולם. מצב זה, המאופיין בהפסקות נשימה קצרות וחוזרות במהלך השינה, יכול לגרום לעייפות כרונית, בעיות קוגניטיביות, ואף לסיכון מוגבר למחלות לב וכלי דם. למרבה המזל, קיימים כיום מספר פתרונות יעילים לטיפול במצב זה, כאשר השימוש במכשיר CPAP (לחץ אוויר חיובי מתמשך) הוא אחד הפתרונות המובילים.

מתנות
הדרך המושלמת לקבלת מתנות בראש השנה

כשראש השנה מתקרב, זה הזמן להפגין הערכה ליקיריכם עם מתנות משמעותיות. שקול פריטים מסורתיים כגון דבש, תפוחים, או שופר יפה כדי לסמל את המתיקות של השנה החדשה.