הדפסת מודעות אבל – כיצד זה מתבצע ומה חשוב שיהיה במודעה?

 

לכתו של אדם קרוב הוא דבר לא נעים, כואב ולעתים כזה שגורם לנו לעשות שינויים דרסטיים בחיים שלנו ולהגיע להבנות חדשות לגבי החיים שלנו. על אף שזה לא נעים להתעסק עם זה בדיוק בסמוך למקרה הטרגי הרי שיש כמה סידורים שצריך לדאוג להם כמו סידורי קבורה, שבעה וכמובן מודעות אבל. מודעות אלה תוכלו להזמין מחברת דפוס, לתת לה את הפרטים הנדרשים ולקבל אליכם את המודעות עם משלוח עד הבית.

מהי מודעת אבל ולמה היא משמשת?

מודעות אבל היא מודעה בצבע שחור לבן, בגודל של פוסטר בדרך כלל, והיא מיועדת לפרסום החדשות לגבי לכתו של המנוח. המטרה של המודעות היא לפרסם את הנושא ברבים כדי לאפשר לקרובים להגיע ולנחם את המשפחה האבלה וכמובן לחלוק כבוד אחרון לנפטר. את המודעה תולים בדרך כלל באזור המגורים של הנפטר וכן באזורים בו אנשים הכירו אותו – לדוגמה מקום העבודה או מועדון הקנטרי שהיה נוהג ללכת אליו במהלך השבוע.

מתי מדפיסים אותה ומה חשוב שיהיה בה?

את המודעה נהוג להדפיס מהר ככל האפשר אחרי ההודעה על הפטירה. זאת כדי לאפשר לאנשים להגיע גם לטקס ההלוויה. אין צורך להגיע אל חברת הדפוס אלא רק להרים טלפון. חברות הדפוס ערוכות למקרים כאלה לצורך הדפסה מהירה ושילוח באותו היום במיוחד אם מדובר בבית דפוס מהאזור שלכם. מודעת האבל בנויה בדרך כלל באופן הבא:

בראש המודעה יהיה משפט פתיחה. בדרך כלל יופיע "בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של…" וכאן יופיע גם הקרבה המשפחתית.

מתחת לחלק הזה יופיע שמו המלא של המנוח עם תוספת ז"ל. בדרך כלל שם המנוח יופיע במרכז המודעה.

מתחת לשם המנוח יופיע הפירוט אודות מועד ההלוואה, כתובת המקום ושם בית הקברות. ההמשך של משפט זה יציג את הכתובת בה המשפחה תשב שבעה ותקבל אורחים לניחומים והשתתפות בתפילות. לבסוף רושמים את של המשפחה כחתימה סופית של המודעה.

היכן תולים אותה ומי תולה אותה?

את מודעות האבל נהוג לתלות באזור בו חי המנוח, במקום בו נהג לעבוד או מקומות שבהם היה בדרך קבע. המטרה היא לפרסם את החדשות לאנשים שהכירו את המנוח ולאפשר להם לכבדו בהלוויה או את משפחתו בניחום אבלים בשבעה. את המודעות יכול לתלות נציג מבני המשפחה (לא מישהו מקרבה ראשונה שכן במהלך השבעה אינו יכול לעשות כלום כבר) או לשכור את שירותיה של חברת הדפוס בנושא ולתת לה את הכתובות בהם אתם רוצים שהמודעה תתפרסם. מרבית חברות הדפוס מציעות שירות זה כשירות משלים בשל ההבנה של מצב המשפחה כעת ולכן עושים זאת בתוספת צנועה של מחיר. לפרטים נוספים והזמנת מודעות אבל צרו קשר עם חברת הדפוס בהקדם וודאו שהיא מספקת לכם את המודעות כבר באותו היום.

קידום אתרים

הכל על קידום אורגני SEO

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להגביר את הנראות המקוונת שלהם ולמשוך יותר לקוחות. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג זאת היא באמצעות קידום אורגני בגוגל. קידום אורגני הוא תהליך של אופטימיזציה של תוכן האתר כדי לשפר את הדירוג במנועי החיפוש ויצירת תנועה ולידים ללא פרסום בתשלום. במאמר זה נחקור את היתרונות של קידום אורגני בגוגל, לרבות היתרונות שלו לטווח ארוך, עלות-תועלת והאתגרים הנלווים אליו.

סריגה עם חוטי טריקו

הסתיו הגיע והוא צובע את הנוף בגוונים עזים של כתום וצהוב עם ירוק וכשהעלים מתחילים לנשור על האדמה והרוח הקרירה ממלאת את האוויר, הידיים שלנו מתחילות לחפש את המסרגות. זו העונה שבה אנו מוצאים נחמה ביצירת שטיחים, סלסלות, תיקים ושפע של פריטים ייחודיים, הן כמתנות מחממות לב והן כתוספת נעימה לבתים שלנו.

אופנה

אימוץ אופנה טבעונית: ביגוד והנעלה ברי קיימא לצרכנים בעלי חמלה

תעשיית האופנה עוברת שינוי משמעותי לעבר פרקטיקות אתיות ובנות קיימא יותר, והיבט אחד של תנועה זו הוא עלייתם של ביגוד והנעלה טבעוניים. אופנה טבעונית מציעה אלטרנטיבה חמלה וידידותית לסביבה למוצרים מסורתיים שמקורם בבעלי חיים, מבלי להתפשר על סגנון או איכות. במאמר זה נחקור את החשיבות של ביגוד והנעלה טבעוניים, נדגיש את היתרונות וההשפעה שלהם, תוך הצגת "סהרה", מותג חלוץ בתעשיית האופנה הטבעונית.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תביעות סיעוד – איך עושים את זה נכון?

תביעת סיעוד היא כלי חשוב ביותר למימוש הזכויות שלנו. במידה ואנחנו או הקרובים אלינו נתקלים בקושי תפקודי ובצורך לקבל טיפולים רפואיים מתמשכים, תביעת סיעוד היא

תמציות טבעיות

עולם הקוסמטיקה התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך שתוכלו למצוא מוצרים חדשים רבים על המדף. מוצרי הקוסמטיקה הבסיסיים השתדרגו והפכו להיות מוצרים רב גוניים. כל אחד

אילו בעלי מקצוע משתמשים בפרופיל U?

הוא מוצר מהפכני בתחום התעשייה ועד כמה שהוא פשוט – ככה הוא יעיל ומשמעותי. כיום פרופיל U נחשב לאחד המוצרים המבוקשים בתעשייה, מהו, עבור מה