הדברת פשפש המיטה

 

פשפש זה דבר קטן וחמוד שאוהב לצוד אנשים בלילה, לקחת מנת דם במקבצי עקיצות של 2 עד 3 עקיצות בממוצע, ולברוח עם השלל לפינות נסתרות כדי לעכל את ארוחתו באופן סדור ונינוח. עד שיהיה רעב פעם נוספת. מה גם, הוא יכול להתרבות דיי בקלות ובקצב מהיר, ולהשאיר אחריו סימנים שחורים כמו גם צואה, במקומות בהם הוא נמצא בשפע. עד כאן נשמע טוב, אנחנו מניחים, וכתבה זו תעסוק באופן פשוט ונינוח בדרך לגשת לנושא הדברת פשפש המיטה, כאשר מידעים נוספים בנושא ניתן לברר דרך כתבות אחרות ברחבי האינטרנט ואף דרך גישה ישירה לחברינו בחברת מיכאל ובוריס הדברות, שלדעתנו – ישמחו לספק מידע נוסף והבנות בנושא, כמיטב יכולתם.

 

הדברת פשפשי המיטה באמצעות חימום

ובכן, על אף שפשפשים זה דבר שהוא בסך הכל חמוד וקטן, כמו כלב אך פשוט קטן משמעותית ואוכל דם באופן תדיר – בסך הכל נדמה שיהיה עדיף להדביר אותם מאשר לאפשר להם להמשיך לקבל הזנה והפריה בשטחי המזרון והבית. מדוע כך? ובכן, מצד אחד זה לא אסתטי להחזיק בכתמים שחורים, אנשים עוד יחשבו שיש עובש בחדר או שהוא פשוט לא נקי, וזה לא הכי הוגן מצד האנשים שמתחזקים את הבית – כיוון שייתכן שהם באמת משתדלים לנקות, אך מה לעשות ולפשפשים יש סגנון היגייני משל עצמם.

בכל אופן, במידה ורוצים להדביר אותם – ניתן לגשת לעניין דרך טיפול בחום. כאשר מחממים חדר לכדי 60 מעלות ואף יותר מכך, על ידי מפזר חום שעושה סירקולציה בחדר כדי לאפשר לחום להגיע לכל פינה יחד עם תותח גז שמאפשר חימום מהיר בידי גז הפרופן, שהוא גז בישול – תוך זמן מה, שיש שיגידו שמדובר ב-15-30 דקות בהתאם לגודל החדר ותפקוד העניין – טמפרטורת החדר יכולה להגיע ליעד הנכסף של 60 מעלות ואף יותר מכך. המכונות יעבדו משהו כמו שעה וחצי, באופן ממוצע – כדי לוודא השמדה מרבית של החרקים החמודים. ולאחר שעה וחצי של כך, חברינו המדבירים נכנסים לחדר עם אמצעי הריסוס שלהם – ובאמצעות חומר ההדברה הנקרא "סנטור", מרססים את כלל החדר – הקירות, ארונות הבגדים, השידות, בסיסי המיטה וכל פינה רלוונטית אחרת.

האם זה יכול לעבוד? ובכן, החום עולה דיי מהר, וייתכן שהפשפשים לא יצפו שכך יקרה ועל כן אולי לא יספיקו לברוח – על כן ייתכן שזה יתפוס אותם. ועם זאת, יש שיגידו שיתבקשו יותר ניסיונות הדברה שכאלו מאשר אחד כדי לבצע השלמה לתהליך ההדברה המלא – וזה בסדר, ייקח את שייקח.

בכל אופן, אלו הן מילות החכמה שלנו, שהבאנו בצנעה כה גדולה כדרך כתבה זו – מקווים שהיה מפרה. בהצלחה ותודה על קריאתך.

 

קידום אתרים

הכל על קידום אורגני SEO

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להגביר את הנראות המקוונת שלהם ולמשוך יותר לקוחות. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג זאת היא באמצעות קידום אורגני בגוגל. קידום אורגני הוא תהליך של אופטימיזציה של תוכן האתר כדי לשפר את הדירוג במנועי החיפוש ויצירת תנועה ולידים ללא פרסום בתשלום. במאמר זה נחקור את היתרונות של קידום אורגני בגוגל, לרבות היתרונות שלו לטווח ארוך, עלות-תועלת והאתגרים הנלווים אליו.

סריגה עם חוטי טריקו

הסתיו הגיע והוא צובע את הנוף בגוונים עזים של כתום וצהוב עם ירוק וכשהעלים מתחילים לנשור על האדמה והרוח הקרירה ממלאת את האוויר, הידיים שלנו מתחילות לחפש את המסרגות. זו העונה שבה אנו מוצאים נחמה ביצירת שטיחים, סלסלות, תיקים ושפע של פריטים ייחודיים, הן כמתנות מחממות לב והן כתוספת נעימה לבתים שלנו.

אופנה

אימוץ אופנה טבעונית: ביגוד והנעלה ברי קיימא לצרכנים בעלי חמלה

תעשיית האופנה עוברת שינוי משמעותי לעבר פרקטיקות אתיות ובנות קיימא יותר, והיבט אחד של תנועה זו הוא עלייתם של ביגוד והנעלה טבעוניים. אופנה טבעונית מציעה אלטרנטיבה חמלה וידידותית לסביבה למוצרים מסורתיים שמקורם בבעלי חיים, מבלי להתפשר על סגנון או איכות. במאמר זה נחקור את החשיבות של ביגוד והנעלה טבעוניים, נדגיש את היתרונות וההשפעה שלהם, תוך הצגת "סהרה", מותג חלוץ בתעשיית האופנה הטבעונית.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תביעות סיעוד – איך עושים את זה נכון?

תביעת סיעוד היא כלי חשוב ביותר למימוש הזכויות שלנו. במידה ואנחנו או הקרובים אלינו נתקלים בקושי תפקודי ובצורך לקבל טיפולים רפואיים מתמשכים, תביעת סיעוד היא

תמציות טבעיות

עולם הקוסמטיקה התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך שתוכלו למצוא מוצרים חדשים רבים על המדף. מוצרי הקוסמטיקה הבסיסיים השתדרגו והפכו להיות מוצרים רב גוניים. כל אחד

אילו בעלי מקצוע משתמשים בפרופיל U?

הוא מוצר מהפכני בתחום התעשייה ועד כמה שהוא פשוט – ככה הוא יעיל ומשמעותי. כיום פרופיל U נחשב לאחד המוצרים המבוקשים בתעשייה, מהו, עבור מה