הדברת פשפש המיטה

 

פשפש זה דבר קטן וחמוד שאוהב לצוד אנשים בלילה, לקחת מנת דם במקבצי עקיצות של 2 עד 3 עקיצות בממוצע, ולברוח עם השלל לפינות נסתרות כדי לעכל את ארוחתו באופן סדור ונינוח. עד שיהיה רעב פעם נוספת. מה גם, הוא יכול להתרבות דיי בקלות ובקצב מהיר, ולהשאיר אחריו סימנים שחורים כמו גם צואה, במקומות בהם הוא נמצא בשפע. עד כאן נשמע טוב, אנחנו מניחים, וכתבה זו תעסוק באופן פשוט ונינוח בדרך לגשת לנושא הדברת פשפש המיטה, כאשר מידעים נוספים בנושא ניתן לברר דרך כתבות אחרות ברחבי האינטרנט ואף דרך גישה ישירה לחברינו בחברת מיכאל ובוריס הדברות, שלדעתנו – ישמחו לספק מידע נוסף והבנות בנושא, כמיטב יכולתם.

 

הדברת פשפשי המיטה באמצעות חימום

ובכן, על אף שפשפשים זה דבר שהוא בסך הכל חמוד וקטן, כמו כלב אך פשוט קטן משמעותית ואוכל דם באופן תדיר – בסך הכל נדמה שיהיה עדיף להדביר אותם מאשר לאפשר להם להמשיך לקבל הזנה והפריה בשטחי המזרון והבית. מדוע כך? ובכן, מצד אחד זה לא אסתטי להחזיק בכתמים שחורים, אנשים עוד יחשבו שיש עובש בחדר או שהוא פשוט לא נקי, וזה לא הכי הוגן מצד האנשים שמתחזקים את הבית – כיוון שייתכן שהם באמת משתדלים לנקות, אך מה לעשות ולפשפשים יש סגנון היגייני משל עצמם.

בכל אופן, במידה ורוצים להדביר אותם – ניתן לגשת לעניין דרך טיפול בחום. כאשר מחממים חדר לכדי 60 מעלות ואף יותר מכך, על ידי מפזר חום שעושה סירקולציה בחדר כדי לאפשר לחום להגיע לכל פינה יחד עם תותח גז שמאפשר חימום מהיר בידי גז הפרופן, שהוא גז בישול – תוך זמן מה, שיש שיגידו שמדובר ב-15-30 דקות בהתאם לגודל החדר ותפקוד העניין – טמפרטורת החדר יכולה להגיע ליעד הנכסף של 60 מעלות ואף יותר מכך. המכונות יעבדו משהו כמו שעה וחצי, באופן ממוצע – כדי לוודא השמדה מרבית של החרקים החמודים. ולאחר שעה וחצי של כך, חברינו המדבירים נכנסים לחדר עם אמצעי הריסוס שלהם – ובאמצעות חומר ההדברה הנקרא "סנטור", מרססים את כלל החדר – הקירות, ארונות הבגדים, השידות, בסיסי המיטה וכל פינה רלוונטית אחרת.

האם זה יכול לעבוד? ובכן, החום עולה דיי מהר, וייתכן שהפשפשים לא יצפו שכך יקרה ועל כן אולי לא יספיקו לברוח – על כן ייתכן שזה יתפוס אותם. ועם זאת, יש שיגידו שיתבקשו יותר ניסיונות הדברה שכאלו מאשר אחד כדי לבצע השלמה לתהליך ההדברה המלא – וזה בסדר, ייקח את שייקח.

בכל אופן, אלו הן מילות החכמה שלנו, שהבאנו בצנעה כה גדולה כדרך כתבה זו – מקווים שהיה מפרה. בהצלחה ותודה על קריאתך.

 

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עורך דין נפגעי עבירה

עורכי דין נפגעי עבירה מתמחים בייצוג אנשים שנפלו קורבנות לפשעים. הם יכולים לעזור לך לנווט במערכת המשפט, להבין את זכויותיך ולחפש צדק על הנזק שנגרם לך.