ביטוח נסיעות לחו"ל לדובאי – זה באמת כל כך הכרחי?

לא מעט ישראלים לוטשים עיניים לכיוון איחוד האמירויות, כל זאת בזכות הסכם השלום שנחתם בינה לבין ישראל. מה שהיה נראה עד לפני מספר חודשים בתור חלום רחוק, הפך פתאום למציאות – ישראלים יכולים לטייל בטבעיות בדובאי ובכל שאר הערים האחרות של איחוד האמירויות. אך לא מעט ישראלים מתחבטים בשאלה – האם באמת כדאי להם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לדובאי? רגע לפני ההחלטה אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא.

 

מדינה עם תפיסת עולם שונה

אומנם הטיול לדובאי יכול להיות יוצא מן הכלל, אך תיקחו בחשבון כי בכל זאת מדובר על מדינה שהיחסים הדיפלומטיים שלהם עם ישראל הם יחסים טריים. כך שתפיסת העולם בה היא שונה מתפיסת העולם שאנו הישראלים מכירים, ולכן בשביל שתוכלו לטוס ללא חשש מוטב כי יהיה לכם ביטוח נסיעות בתוקף שישמור עליכם.

 

טיפולים רפואיים יקרים במיוחד

אנו מקווים כי תוכלו לטייל באיחוד האמירויות מבלי שתצטרכו להפעיל את הביטוח, אך מי יכול להבטיח לכם שכך יהיה המצב? טיולים לכל מקום יכולים להסתיים בצורה טובה, אך בו בזמן הם גם יכולים להסתיים בצורה מעט טראגית. לכן ההמלצה שלנו אליכם היא לא לקחת שבויים, ותעשו ביטוח נסיעות לחו"ל לדובאי בכדי שלא תשלמו ביוקר.

 

הביטוח עצמו לא יעלה הרבה כסף

זה לא באמת משנה אם תחליטו לעשות את הביטוח דרך חברת פספורט קארד או כל חברה אחרת, הוא לא אמור לעלות לכם יותר מידיי כסף. אתם הולכים להוציא לא מעט כסף על הטיול שלכם, אז למה שלא תוסיפו עוד כמה מאות שקלים בשביל השקט הנפשי שלכם? אתם תראו כי בראייה לאחור זאת תהיה ההחלטה הכי נבונה שתוכלו לעשות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עורך דין נפגעי עבירה

עורכי דין נפגעי עבירה מתמחים בייצוג אנשים שנפלו קורבנות לפשעים. הם יכולים לעזור לך לנווט במערכת המשפט, להבין את זכויותיך ולחפש צדק על הנזק שנגרם לך.