איך צריך להתכונן לקראת גישור גירושין? 4 טיפים חשובים

ישנם כל מיני טיפים חשובים שיהיה עליכם להכיר אותם לפני שתיכנסו להליך גישור גירושין. המטרה של הליך גישור היא להביא את שני הצדדים למצב של הידברות והסכמה. ברוב המקרים בהליכי גירושין כל אחד מהצדדים מנסה למשוך את השמיכה לצד שלו, כעת הגיע הזמן לחשוב אחרת. באופן מוכח ניתן לראות כי גישור לפני הליך גירושין עושה את שלו כאשר מסתכלים על השורה התחתונה. אז מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם מתחילים הליך מהסוג הזה? הכנו לכם 4 טיפים שאמורים להקל עליכם בעזרתו של מגשר הגירושין יובל גיל.

 

הבינו כי אתם חייבים להתפשר

הליך גירושין נועד על מנת להביא אתכם למצב שבו תוכלו לפתוח פרק חדש בחייכם. עם זאת הליך הגישור המקדים נועד כדי לאפשר לכם להגיע להבנות חשובות עם הצד השני. חשוב שתבינו כי במהלך ההליך עצמו יהיה עליכם להתפשר לא מעט בנושאים מסוימים. גם הצד השני יהיה חייב להתפשר על מנת שתוכלו להגיע להסכמות. אם אתם תהיו נעולים להשיג את המקסימום האפשרי, הליך הגישור נועד לכישלון. הבינו כי אין מנצחים בהליך גירושין, כל אחד צריך לנסות להפסיד כמה שפחות.

 

הסכימו ביחד על מגשר גירושין

ישנה חשיבות כי תבחרו מגשר גירושין שיהיה מקובל על שני הצדדים. הכי כל צד יכול לרצות מגשר גירושין מסוים שאותו הוא מכיר מבעוד מועד. עם זאת חשוב לבחור באיש מקצוע ניטראלי כזה שיהיה מוסכם על שני הצדדים. זוהי הדרך שלכם להבטיח כי בסוף ההחלטות יהיו החלטות שתוכלו לקבל אותן. הרי אם מראש לא תסמכו על המגשר, אין סיבה שתקבלו את מה שהוא אומר. גישור גירושין מוצלח יהיה כזה שיתבצע אצל איש מקצוע שיאפשר לכם לסמוך עליו בכל הקשר.

 

תחשבו על טובת הילדים

זה שאתם מחליטים לפרק את החבילה זה לא אומר שאתם יכולים להשאיר את הילדים מאחור. הילדים המשותפים תמיד יהיו העניין שאמור לחבר בניכם, גם לאחר הגירושים עצמם. לפיכך לכל אורך הגישור יהיה עליכם לחשוב מה הכי טוב ומה הכי נכון עבור הילדים שלכם. אם לילדים שלכם יהיה טוב, ככל הנראה שגם לכם יהיה טוב. גם לילדים שלכם לא יהיה טוב, אתם תהיו הראשונים שתסבלו מהעניין הזה.

 

הכינו רשימות לפני שמתחילים

הליך גישור גירושין צריך לעסוק בכל העניינים השונים שעלולים ליצור מריבות בהליך הגירושין עצמו. המטרה היא להגיע להליך הגירושין כאשר כל הדברים כבר מוסכמים בין בני הזוג. לפיכך תוכלו להכין רשימה מסודרת של נושאים שחובה לעבו עליהם לפני שנכנסים להליך הגירושין. מעבר לכך תוכלו לציין מה אתם מצפים להשיג בכל אחד מהנושאים. כך תדעו בדיוק מה לדרוש ומה להסביר על מנת שתוכלו להשיג את מבוקשכם.

קידום אתרים

הכל על קידום אורגני SEO

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להגביר את הנראות המקוונת שלהם ולמשוך יותר לקוחות. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג זאת היא באמצעות קידום אורגני בגוגל. קידום אורגני הוא תהליך של אופטימיזציה של תוכן האתר כדי לשפר את הדירוג במנועי החיפוש ויצירת תנועה ולידים ללא פרסום בתשלום. במאמר זה נחקור את היתרונות של קידום אורגני בגוגל, לרבות היתרונות שלו לטווח ארוך, עלות-תועלת והאתגרים הנלווים אליו.

סריגה עם חוטי טריקו

הסתיו הגיע והוא צובע את הנוף בגוונים עזים של כתום וצהוב עם ירוק וכשהעלים מתחילים לנשור על האדמה והרוח הקרירה ממלאת את האוויר, הידיים שלנו מתחילות לחפש את המסרגות. זו העונה שבה אנו מוצאים נחמה ביצירת שטיחים, סלסלות, תיקים ושפע של פריטים ייחודיים, הן כמתנות מחממות לב והן כתוספת נעימה לבתים שלנו.

אופנה

אימוץ אופנה טבעונית: ביגוד והנעלה ברי קיימא לצרכנים בעלי חמלה

תעשיית האופנה עוברת שינוי משמעותי לעבר פרקטיקות אתיות ובנות קיימא יותר, והיבט אחד של תנועה זו הוא עלייתם של ביגוד והנעלה טבעוניים. אופנה טבעונית מציעה אלטרנטיבה חמלה וידידותית לסביבה למוצרים מסורתיים שמקורם בבעלי חיים, מבלי להתפשר על סגנון או איכות. במאמר זה נחקור את החשיבות של ביגוד והנעלה טבעוניים, נדגיש את היתרונות וההשפעה שלהם, תוך הצגת "סהרה", מותג חלוץ בתעשיית האופנה הטבעונית.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תביעות סיעוד – איך עושים את זה נכון?

תביעת סיעוד היא כלי חשוב ביותר למימוש הזכויות שלנו. במידה ואנחנו או הקרובים אלינו נתקלים בקושי תפקודי ובצורך לקבל טיפולים רפואיים מתמשכים, תביעת סיעוד היא

תמציות טבעיות

עולם הקוסמטיקה התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך שתוכלו למצוא מוצרים חדשים רבים על המדף. מוצרי הקוסמטיקה הבסיסיים השתדרגו והפכו להיות מוצרים רב גוניים. כל אחד

אילו בעלי מקצוע משתמשים בפרופיל U?

הוא מוצר מהפכני בתחום התעשייה ועד כמה שהוא פשוט – ככה הוא יעיל ומשמעותי. כיום פרופיל U נחשב לאחד המוצרים המבוקשים בתעשייה, מהו, עבור מה