איך לבחור דיו למדפסת?

לא בטוחים איך לבחור דיו למדפסת שלכם? אתם לא לבד! ביחד אתכם יש עוד אנשים שונים שנמצאים באותה נקודה בדיוק. אם בעבר היה היצע מצומצם של טונרים, כיום תוכלו למצוא אין סוף אפשרויות מכל מיני סוגים. החשש לעשות טעות עשוי להיות משתק, ובמקרים מסוימים הוא ימנע מכם לבצע את הרכישה. אך לפני שאתם מרימים ידיים, החלטנו להרים את הכפפה ולספק לכם את כל המידע הרלוונטי. כך בפעם הבאה שתצטרכו לרכוש דיו למדפסת, תדעו בדיוק מה אתם צריכים לעשות. בסוף תגלו כי המשימה לא חייבת להיות משימה כל כך מבלבלת.

 

מה ההבדל בין דיו מקורי לבין דיו חליפי?

בשלב הראשון תצטרכו להבין את ההבדלים בין דיו מקורי לבין דיו חליפי. ההבדל העיקרי בין סוגי הטונרים השונים בא לידיי ביטוי בחברה שמייצרת אותם. ראש דיו מקורי מיוצר לרוב על ידי החברה שיצרה את המחשב. ראש דיו חליפי מיוצר על ידי חברות אחרות שמתיימרות גם הן למכור ראשי דיו. ראש דיו מקורי מיוצר בטכנולוגיה חדישה, דבר שימנע סתימות ובעיות שונות בזמן ההדפסה. גם מבחינת עמידות ניתן לראות הבדל משמעותי, דיו מקורי יחזיק מעמד זמן רב יותר. אם תסתכלו על המחיר, כאן ניתן לראות כי הדיו החליפי יהיו זול יותר, וזה ברור מהי הסיבה לכך.

איך לבצע התאמה בין הדיו למדפסת?

כיום אינכם צריכים לשבור את הראש יתר על המידה. כל מה שנדרש מכם על מנת להתאים בין הדיו למדפסת זה לדעת את שמה של המדפסת. לכל מדפסת יש את הדיו שמתאים לה, ולכן תוכלו למצוא אותה על פי שמה. השם של המדפסת אמור להיות רשום על המדפסת עצמה. כך שגם אם לא שמרתם את הקבלה, תוכלו לדעת בכל זמן את השם שלה. לסקירה על ראשי דיו פופולריים לבית ולמשרד לפי סוגים לחץ כאן.

 

מה ההבדלים בין דיו של מדפסת רגילה למדפסת לייזר?

מדפסת לייזר יכולה להדפיס אך ורק בשחור לבן. אך בשונה ממדפסת רגילה, קצת ההדפסה שלה הוא מהיר יותר. ההבדל בדיו הוא שמכיוון שמדפסת לייזר מדפיסה רק בשחור יש לה טונר אחד גדול. מצד שני למדפסת רגילה המדפיסה גם בצבע, צריך להכניס מספר טונרים שונים. זוהי הסיבה שבגללה מוסדות ועסקים מעדיפים לרכוש מדפסת דיו, ולא לבצע את ההדפסה במדפסת רגילה. לעומת זאת אנשים פרטיים שרוצים להדפיס גם בצבע מעדיפים לרכוש מדפסת רגילה. כמובן שאתם יכולים לעשות את הבחירה שמבחינתכם היא הבחירה הרלוונטית ביותר.

 

מהו ההבדל בין שימוש בדיו למדפסת בבית או במשרד?

ההבדל העיקרי בין הדפסה בבית לבין הדפסה במשרד היא בהיקפים. במשרד לרוב מדפסים בכמויות גדולות יותר, ולכן ישנו צורך להצטייד במדפסות איכותיות. לא כל מדפסת יכולה לעמוד בקצב הדפסה גבוה כמו שיש בדרך כלל במשרדים בינוניים וגדולים. עוד הבדל הוא שלרוב במשרד מספיק להדפיס את הדפים בשחור לבן. אך בבית ישנו צורך להדפיס את הדפסים בצבע מסיבות כאלה או אחרות. לכן כאשר אתם ניגשים לבחור מדפסת לבית או למשרד, קחו בחשבון את כל הנושאים החשובים הללו.

היבטים משפטיים של הטרדה מינית

החוק למניעת הטרדה מינית קובע מהם סוגי ההתנהגויות המהווים הטרדה מינית. הגדרת החוק משקפת את ראייתו של המחוקק מהי הטרדה מינית אך ללא ספק, מונח

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

איך רוכשים סיאליס בצורה קלה ומהירה?

ישנם נושאים שונים שהם מנת חלקם של כל הגברים בישראל ובעולם. אחת מהבעיות הנפוצות ביותר היא בעיות שונות הקשורות לתפקוד המיני. גברים מנסים להשאיר את

מהו העיקרון הבסיסי של פוליש?

ליטוש הוא תהליך של הסרת שריטות, פגמים ופגמים אחרים מהמשטח. מטרת הפוליש היא לגרום למשטח להיראות חלק ומבריק. ישנן טכניקות רבות ושונות שניתן להשתמש בהן

ניתוח להסרת משקפיים

ההליך מבוצע על ידי רופא עיניים. הניתוח אורך בדרך כלל כ-15 דקות והוא נעשה במרפאה חוץ. משקפי ראייה היו מרכיב עיקרי בעולם האופנה במשך שנים.