איך לבחור דיו למדפסת?

תוכן עניינים

לא בטוחים איך לבחור דיו למדפסת שלכם? אתם לא לבד! ביחד אתכם יש עוד אנשים שונים שנמצאים באותה נקודה בדיוק. אם בעבר היה היצע מצומצם של טונרים, כיום תוכלו למצוא אין סוף אפשרויות מכל מיני סוגים. החשש לעשות טעות עשוי להיות משתק, ובמקרים מסוימים הוא ימנע מכם לבצע את הרכישה. אך לפני שאתם מרימים ידיים, החלטנו להרים את הכפפה ולספק לכם את כל המידע הרלוונטי. כך בפעם הבאה שתצטרכו לרכוש דיו למדפסת, תדעו בדיוק מה אתם צריכים לעשות. בסוף תגלו כי המשימה לא חייבת להיות משימה כל כך מבלבלת.

 

מה ההבדל בין דיו מקורי לבין דיו חליפי?

בשלב הראשון תצטרכו להבין את ההבדלים בין דיו מקורי לבין דיו חליפי. ההבדל העיקרי בין סוגי הטונרים השונים בא לידיי ביטוי בחברה שמייצרת אותם. ראש דיו מקורי מיוצר לרוב על ידי החברה שיצרה את המחשב. ראש דיו חליפי מיוצר על ידי חברות אחרות שמתיימרות גם הן למכור ראשי דיו. ראש דיו מקורי מיוצר בטכנולוגיה חדישה, דבר שימנע סתימות ובעיות שונות בזמן ההדפסה. גם מבחינת עמידות ניתן לראות הבדל משמעותי, דיו מקורי יחזיק מעמד זמן רב יותר. אם תסתכלו על המחיר, כאן ניתן לראות כי הדיו החליפי יהיו זול יותר, וזה ברור מהי הסיבה לכך.

איך לבצע התאמה בין הדיו למדפסת?

כיום אינכם צריכים לשבור את הראש יתר על המידה. כל מה שנדרש מכם על מנת להתאים בין הדיו למדפסת זה לדעת את שמה של המדפסת. לכל מדפסת יש את הדיו שמתאים לה, ולכן תוכלו למצוא אותה על פי שמה. השם של המדפסת אמור להיות רשום על המדפסת עצמה. כך שגם אם לא שמרתם את הקבלה, תוכלו לדעת בכל זמן את השם שלה. לסקירה על ראשי דיו פופולריים לבית ולמשרד לפי סוגים לחץ כאן.

 

מה ההבדלים בין דיו של מדפסת רגילה למדפסת לייזר?

מדפסת לייזר יכולה להדפיס אך ורק בשחור לבן. אך בשונה ממדפסת רגילה, קצת ההדפסה שלה הוא מהיר יותר. ההבדל בדיו הוא שמכיוון שמדפסת לייזר מדפיסה רק בשחור יש לה טונר אחד גדול. מצד שני למדפסת רגילה המדפיסה גם בצבע, צריך להכניס מספר טונרים שונים. זוהי הסיבה שבגללה מוסדות ועסקים מעדיפים לרכוש מדפסת דיו, ולא לבצע את ההדפסה במדפסת רגילה. לעומת זאת אנשים פרטיים שרוצים להדפיס גם בצבע מעדיפים לרכוש מדפסת רגילה. כמובן שאתם יכולים לעשות את הבחירה שמבחינתכם היא הבחירה הרלוונטית ביותר.

 

מהו ההבדל בין שימוש בדיו למדפסת בבית או במשרד?

ההבדל העיקרי בין הדפסה בבית לבין הדפסה במשרד היא בהיקפים. במשרד לרוב מדפסים בכמויות גדולות יותר, ולכן ישנו צורך להצטייד במדפסות איכותיות. לא כל מדפסת יכולה לעמוד בקצב הדפסה גבוה כמו שיש בדרך כלל במשרדים בינוניים וגדולים. עוד הבדל הוא שלרוב במשרד מספיק להדפיס את הדפים בשחור לבן. אך בבית ישנו צורך להדפיס את הדפסים בצבע מסיבות כאלה או אחרות. לכן כאשר אתם ניגשים לבחור מדפסת לבית או למשרד, קחו בחשבון את כל הנושאים החשובים הללו.

אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות
קרטונים למעבר דירה
טיפים להזמנת קרטונים למעבר אונליין

מעבר דירה יכול להיות תהליך מורכב ומלחיץ, אך הזמנת קרטונים מתאימים יכולה להקל משמעותית על המעבר. בעידן הדיגיטלי, הזמנת קרטונים לאריזה למעבר דירה אונליין הפכה לפופולרית ונוחה יותר מאי פעם. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להזמין קרטונים למעבר באופן יעיל ומוצלח דרך האינטרנט.

טכנאי מחשבים
מה לעשות כשהמחשב מתקלקל

כשהמחשב שלך פתאום מפסיק לעבוד, זו יכולה להיות חוויה מתסכלת. במקום לנסות לפתור את הבעיה בעצמך, עדיף לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי. למומחים אלו יש את הידע והניסיון לאבחן ולתקן מגוון רחב של בעיות מחשב בצורה יעילה ואפקטיבית.

בקבוקים ממותגים בצבע חום
הפכו את הבקבוקים הממותגים שלכם לנשק שיווקי

בקבוקים ממותגים הם כלי שיווקי חזק במיוחד שמאפשר לכם להציג את שם העסק שלכם, לוגו או את ההודעה שאתם מעוניינים להעביר בצורה מקצועית, אסתטית ובעלת השפעה. בקבוקי שתייה ממותגים משמשים ככלי שיווקי מעולה, שמאפשר לכם להגיע לקהל רחב ולשמור על זיכרון המותג שלכם בראשם.

מוסך
מוסך מורשה יונדאי ירושלים – מה היתרונות של מוסך מורשה על מוסך רגיל?

כשאנחנו מחפשים רופא בשביל לטפל בבעיה רפואית מסוימת שיש לנו, באופן טבעי אנו מתעניינים ברופאים המתמחים באופן ספציפי במקרה שלנו ויש להם את הידע, ניסיון והמכשור הרלוונטי בשביל לטפל בבעיה כפי שאנחנו חושבים לנכון. לא נלך לכל רופא, גם אם הוא יציג ברזומה שלו אפשרויות טיפול, באופן כללי, בבעיה שלנו.