איך לבחור דיו למדפסת?

לא בטוחים איך לבחור דיו למדפסת שלכם? אתם לא לבד! ביחד אתכם יש עוד אנשים שונים שנמצאים באותה נקודה בדיוק. אם בעבר היה היצע מצומצם של טונרים, כיום תוכלו למצוא אין סוף אפשרויות מכל מיני סוגים. החשש לעשות טעות עשוי להיות משתק, ובמקרים מסוימים הוא ימנע מכם לבצע את הרכישה. אך לפני שאתם מרימים ידיים, החלטנו להרים את הכפפה ולספק לכם את כל המידע הרלוונטי. כך בפעם הבאה שתצטרכו לרכוש דיו למדפסת, תדעו בדיוק מה אתם צריכים לעשות. בסוף תגלו כי המשימה לא חייבת להיות משימה כל כך מבלבלת.

 

מה ההבדל בין דיו מקורי לבין דיו חליפי?

בשלב הראשון תצטרכו להבין את ההבדלים בין דיו מקורי לבין דיו חליפי. ההבדל העיקרי בין סוגי הטונרים השונים בא לידיי ביטוי בחברה שמייצרת אותם. ראש דיו מקורי מיוצר לרוב על ידי החברה שיצרה את המחשב. ראש דיו חליפי מיוצר על ידי חברות אחרות שמתיימרות גם הן למכור ראשי דיו. ראש דיו מקורי מיוצר בטכנולוגיה חדישה, דבר שימנע סתימות ובעיות שונות בזמן ההדפסה. גם מבחינת עמידות ניתן לראות הבדל משמעותי, דיו מקורי יחזיק מעמד זמן רב יותר. אם תסתכלו על המחיר, כאן ניתן לראות כי הדיו החליפי יהיו זול יותר, וזה ברור מהי הסיבה לכך.

איך לבצע התאמה בין הדיו למדפסת?

כיום אינכם צריכים לשבור את הראש יתר על המידה. כל מה שנדרש מכם על מנת להתאים בין הדיו למדפסת זה לדעת את שמה של המדפסת. לכל מדפסת יש את הדיו שמתאים לה, ולכן תוכלו למצוא אותה על פי שמה. השם של המדפסת אמור להיות רשום על המדפסת עצמה. כך שגם אם לא שמרתם את הקבלה, תוכלו לדעת בכל זמן את השם שלה. לסקירה על ראשי דיו פופולריים לבית ולמשרד לפי סוגים לחץ כאן.

 

מה ההבדלים בין דיו של מדפסת רגילה למדפסת לייזר?

מדפסת לייזר יכולה להדפיס אך ורק בשחור לבן. אך בשונה ממדפסת רגילה, קצת ההדפסה שלה הוא מהיר יותר. ההבדל בדיו הוא שמכיוון שמדפסת לייזר מדפיסה רק בשחור יש לה טונר אחד גדול. מצד שני למדפסת רגילה המדפיסה גם בצבע, צריך להכניס מספר טונרים שונים. זוהי הסיבה שבגללה מוסדות ועסקים מעדיפים לרכוש מדפסת דיו, ולא לבצע את ההדפסה במדפסת רגילה. לעומת זאת אנשים פרטיים שרוצים להדפיס גם בצבע מעדיפים לרכוש מדפסת רגילה. כמובן שאתם יכולים לעשות את הבחירה שמבחינתכם היא הבחירה הרלוונטית ביותר.

 

מהו ההבדל בין שימוש בדיו למדפסת בבית או במשרד?

ההבדל העיקרי בין הדפסה בבית לבין הדפסה במשרד היא בהיקפים. במשרד לרוב מדפסים בכמויות גדולות יותר, ולכן ישנו צורך להצטייד במדפסות איכותיות. לא כל מדפסת יכולה לעמוד בקצב הדפסה גבוה כמו שיש בדרך כלל במשרדים בינוניים וגדולים. עוד הבדל הוא שלרוב במשרד מספיק להדפיס את הדפים בשחור לבן. אך בבית ישנו צורך להדפיס את הדפסים בצבע מסיבות כאלה או אחרות. לכן כאשר אתם ניגשים לבחור מדפסת לבית או למשרד, קחו בחשבון את כל הנושאים החשובים הללו.

קידום אתרים

הכל על קידום אורגני SEO

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להגביר את הנראות המקוונת שלהם ולמשוך יותר לקוחות. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג זאת היא באמצעות קידום אורגני בגוגל. קידום אורגני הוא תהליך של אופטימיזציה של תוכן האתר כדי לשפר את הדירוג במנועי החיפוש ויצירת תנועה ולידים ללא פרסום בתשלום. במאמר זה נחקור את היתרונות של קידום אורגני בגוגל, לרבות היתרונות שלו לטווח ארוך, עלות-תועלת והאתגרים הנלווים אליו.

סריגה עם חוטי טריקו

הסתיו הגיע והוא צובע את הנוף בגוונים עזים של כתום וצהוב עם ירוק וכשהעלים מתחילים לנשור על האדמה והרוח הקרירה ממלאת את האוויר, הידיים שלנו מתחילות לחפש את המסרגות. זו העונה שבה אנו מוצאים נחמה ביצירת שטיחים, סלסלות, תיקים ושפע של פריטים ייחודיים, הן כמתנות מחממות לב והן כתוספת נעימה לבתים שלנו.

אופנה

אימוץ אופנה טבעונית: ביגוד והנעלה ברי קיימא לצרכנים בעלי חמלה

תעשיית האופנה עוברת שינוי משמעותי לעבר פרקטיקות אתיות ובנות קיימא יותר, והיבט אחד של תנועה זו הוא עלייתם של ביגוד והנעלה טבעוניים. אופנה טבעונית מציעה אלטרנטיבה חמלה וידידותית לסביבה למוצרים מסורתיים שמקורם בבעלי חיים, מבלי להתפשר על סגנון או איכות. במאמר זה נחקור את החשיבות של ביגוד והנעלה טבעוניים, נדגיש את היתרונות וההשפעה שלהם, תוך הצגת "סהרה", מותג חלוץ בתעשיית האופנה הטבעונית.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

תביעות סיעוד – איך עושים את זה נכון?

תביעת סיעוד היא כלי חשוב ביותר למימוש הזכויות שלנו. במידה ואנחנו או הקרובים אלינו נתקלים בקושי תפקודי ובצורך לקבל טיפולים רפואיים מתמשכים, תביעת סיעוד היא

תמציות טבעיות

עולם הקוסמטיקה התפתח מאוד בשנים האחרונות, כך שתוכלו למצוא מוצרים חדשים רבים על המדף. מוצרי הקוסמטיקה הבסיסיים השתדרגו והפכו להיות מוצרים רב גוניים. כל אחד

אילו בעלי מקצוע משתמשים בפרופיל U?

הוא מוצר מהפכני בתחום התעשייה ועד כמה שהוא פשוט – ככה הוא יעיל ומשמעותי. כיום פרופיל U נחשב לאחד המוצרים המבוקשים בתעשייה, מהו, עבור מה